fastPay ile 100 TL'ye Kadar Dijital Kod Ödemelerinin Tamamı fastPay'den

• Konuyu başlatan Tim
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 1B
  • Görüntüleme 104B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
fastPay uygulaması üzerinden alınan 100 TL'ye kadar olan kodlarda %100 iade yapılıyor. Steam gibi bir sürü kod bulunuyor.
  • Ödemeyi fastPay uygulamasına kayıtlı kredi kartlarınızla ya da fastPay veya DenizBank bakiyenizle yapabilirsiniz.
  • İadeler, 17 Aralık 2021 tarihinde yüklenecek.
  • En fazla 100 TL iade kazanılabilir.
  • fastPay cüzdanınıza yüklenen bakiyeyi bankamatikten çekebilir ya da havale veya EFT ile gönderebilirsiniz. Aynı şekilde fastPay ile harcama yapmak ve kredi kartı borcu ödemek için de kullanılabilir.
Eki Görüntüle 1231117

Kredi kartı eklemek için Kart/Hesap Ekle seçeneğini kullanabilirsiniz. Bakiye yüklemek için aşağıdaki rehbere bakabilirsiniz.

Bir sorum olacak. Kampanya ilk 20000 kişi diyor ve biz bunu bilemiyoruz yani alıp iade olmama şansı var anladığım kadarıyla. Doğru mu anlamışım? @Tim

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim konuma ifade bırakmıştınız hatırladığım kadarıyla ve o yüzden şu an teredütte oluyor olabilirsiniz.
Kodlar 2 saat sonra çalıştı, bilgine.

Eki Görüntüle 1232806

Birkaç saat sonra tekrar dene.

Edit: Şimdi de denedim yine geçersiz dedi.
Müşteri hizmetlerini aramıştım ilk olmadıgında, sonucu bekliyorum.

Bir sorum olacak. Kampanya ilk 20000 kişi diyor ve biz bunu bilemiyoruz yani alıp iade olmama şansı var anladığım kadarıyla. Doğru mu anlamışım? @Tim
Bahsettiğiniz sınır İstanbul kart kampanyası için gözüküyor. Dijital kod kampanyası için sınır gözükmüyor.

2 çizgi koymuşlar ne saçma diyordum ben de, çizgiyi ayırıp yapıştırdım 😂
Bunu hiç düşünmemiştim direkt 100 TL varken niye taksit taksit veriyorlarsa.
Tek tek yapıştırınca işe yaradı 50+50 olarak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı