Rehber fastPay Hesabına Nasıl Bakiye Yüklenir?

Tim

Zettapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
25
Yer
Stockholm
fastPay hesabınıza bakiye yüklemek için birden fazla yöntem var. Uygun olanı tercih edebilirsiniz. Hiçbirinde işlem ücreti alınmıyor.

Bankamatik Kartıyla​

Kartınızla bakiye yüklemek için öncelikle bir bankamatik kartına ihtiyacınız var. Tosla ve Papara gibi ön ödemeli kartlar, ön ödemeli kart olarak algılandığı için kabul edilmiyor. Kartınız ön ödemeli kart olduğu hâlde ön ödemeli kart olarak algılanmıyorsa yükleme başarılı olacaktır.
  1. fastPay uygulamasını açıp fastPay Bakiyesi yazan yere dokununuz.
  2. Giriş yapınız.
  3. fastPay Hesabına Para Ekle yazan yere dokununuz.
  4. Banka Kartı'nı seçiniz.
  5. Bankamatik kartı bilgilerinizi giriniz.
  6. Tutar giriniz.
  7. Güvenlik doğrulamasını tamamlayınız.
  8. Yükleme başarılı oluyor.
Not: Ziraat Bankası gibi bankalar, işlemi reddedebiliyor. Daha sonra tekrar denerseniz işlem başarılı olabilir fakat bunun bir garantisi yok. Çok fazla deneme yaparsanız kartınız geçici bir süre için bloke edilebiliyor.

Para Transferiyle​

2. Giriş yapınız.
  4. Para Transferi'ni seçiniz.
  5. Bankanızdan ya da bir bankamatikten verilen bilgilere para transferi yapınız.
  6. Yükleme başarılı oluyor.

fastNokta'yla​

2. Giriş yapınız.
  4. fastNokta'yı seçiniz.
  5. Bankamatikten fastPay menüsüne giriniz veya bir şubeye uğrayınız.
  6. Kimlik bilgilerinizi ve cep telefonu numaranızı giriniz veya şubedeyseniz çalışana gösteriniz ve söyleyiniz.
  7. Paranızı yatırınız.
  8. Yükleme başarılı oluyor.

Rehbere ekleme: Sadece ziraat kartı değil başka banka ve kredi kartları da sıkıntı çıkarıyor 2-3 kereden fazla denemeyin uygulama sorunlu vakit kaybetmeyin boşuna eft ile gönderin arkadaşlar.

Papara Black Card kullanarak işlem yapan kişiler gördüm. Nasıl yapmışlar?
Konuda belirtmiştim.
Kartınız ön ödemeli kart olduğu hâlde ön ödemeli kart olarak algılanmıyorsa yükleme başarılı olacaktır.
Bir de şimdi kart ekleme başarısız oluyor, ben Steam kod alırken kart eklemeden fastPay bakiyesini kullanabiliyor muyum?
Evet, kullanabilirsiniz.

Kayıt olmak için telefon numarasını yazıyorum fakat "SIM kart değişikliğinden dolayı şu anda telefonuna SMS kodunu gönderemiyoruz." diye hata alıyorum. SIM kart veya operatör değiştirmedim.

Geri
Yukarı