fastPay ile Steam stoğuna takılmadan cüzdan kodu alma

Beyler herkes buradan detaylı incelesin, ardından bu konuya tekrar dönsünler:
Yapılması gereken önce bunun paylaşılıp sonra gönderinin paylaşılmasıydı. Arkadaş konuya ortadan dalmış, sonra bir de ''E herkes anlamış sen anlamamışsın'' deyip ters yapıyor. Konuya ortadan daldığının farkında değil. Teşekkür ederim link için.

@AslanOnbir Yeşil Yurt Game'den aldım, kodlar SMS ile gönderilecektir yazdı, bekliyorum hiçbir ses soluk yok, MH'yi aradım açmadılar, mesaj yazdım cevapta vermediler, şu an şu moddayım:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yarım saat sonra gelen müşteri temsilcisi cevabı:
-Maalesef stokta yok gün içerisinde akşam saatlerinde tarafınıza ileitlmiş olur
Hocam şanssızlık olmuş. Sabah okula giderken 8.30 gibi almıştım Yeşilyurtgame'den, direk ekrana çıkmıştı kod. Biraz beklerseniz yardımcı olurlar.

Bu nasıl konu hocam, ortadan dalmışsınız "100₺ ye kadar bedava" diye ama 100₺ kod alınca onlar mı veriyor, fastPay mi veriyor, kodu kim sağlıyor hiçbir şey yazmamışsınız. Nasıl rehber bu, rehber mi o da belli değil gerçi. Detaylı bir anlatım yapsaymışsınız da biz de bulmaca çözer gibi ne olduğunu anlamaya çalışmasaymışız.

Arkadaşım hemen anlatıyorum.

Şimdi Fast Pay 100 TL kod harcamalarına 100 TL iade yapıyor. 150 TL harcarsan 100 TL geliyor. Olay bu.

Bu Kampanya'da fastPay uygulamasına para aktarıp Kampanya'ya tıklayıp kodu satın alıyorsunuz. Fakat stok bittiği için 100 TL hakkınızı farklı şekilde harcayacağız.

Burada Yeşil Yurt Game adlı sitesi için 100 TL Kod alıyoruz. Sonrasında Yeşil Yurt Game içinden 100 TL'yi harcıyoruz.

FastPay'ın kampanyası doğrultusunda bu ayın 17'sinde 100 TL Fast Pay hesabına geri dönüyor. Onu da kartına geri aktarabiliyorsun.

Arkadaşım hemen anlatıyorum.

Şimdi Fast Pay 100 TL kod harcamalarına 100 TL iade yapıyor. 150 TL harcarsan 100 TL geliyor. Olay bu.

Bu Kampanya'da fastPay uygulamasına para aktarıp Kampanya'ya tıklayıp kodu satın alıyorsunuz. Fakat stok bittiği için 100 TL hakkınızı farklı şekilde harcayacağız.

Burada Yeşil Yurt Game adlı sitesi için 100 TL Kod alıyoruz. Sonrasında Yeşil Yurt Game içinden 100 TL'yi harcıyoruz.

FastPay'ın kampanyası doğrultusunda bu ayın 17'sinde 100 TL Fast Pay hesabına geri dönüyor. Onu da kartına geri aktarabiliyorsun.
Bedavadan 100 lira bakiye yani, çok iyi. Teşekkür ederim hocam.

@AslanOnbir Yeşil Yurt Game'den aldım, kodlar SMS ile gönderilecektir yazdı, bekliyorum hiçbir ses soluk yok, MH'yi aradım açmadılar, mesaj yazdım cevapta vermediler, şu an şu moddayım:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yarım saat sonra gelen müşteri temsilcisi cevabı:
-Maalesef stokta yok gün içerisinde akşam saatlerinde tarafınıza ileitlmiş olur
Hala gelen sms yok bana da ayni cevabi attilar

Bu kısımda takıldı 1-2 saat uğrasım. fastPay Wi-Fi bağlantısı açık oldugu için numaranı kontrol edemedim.Wifi
Wifi'yi kapatıp Mobil veriyi açınca düzeliyor.
bana steam siparişi verdim yeşilyurtgame den ama pin smsi gelmedi aynı şekilde mailde gelmedi destek de cevap vermiyor 20 dakikadır mail attım geri dönüş yok
Bana direkt ödeme kısmında satın aldığımın saniyesinde verdiler.

Merak ettiğim tek bir şey var. Ben fastpay üzerinden kodu alacağım zaman kart eklemek zorunda mıyım iade etmeleri için yoksa gidip ATM den para yatırıp alsam yine iade edilir mi? Bazıları kart lazım diyor bazıları olur diyor kafam çok karıştı.
fastPay ile satın al diyor, kart ile demediği için sorun çıkacağını sanmıyorum. Geri ödeme hesaba yatınca ATM üzerinden çekebilirsin.

Geri
Yukarı