Fat/Slim/SuperSlim Fiyatlar

Hakan AK

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Şimdi bilindiği gibi FAT ve SLIM kasalar büyük mağazalarda bulunamıyor, ancak sahibinden'de sıfır ve mağazadan bulduğum iki ürünün ucuzluğu dikkatimi çekti bu fiyat farkının sebebi ne olabilir?

İlk almaya karar verdiğim SSlim: Sony Playstation 3 Siyah12GB Süper Slim Konsol | hızlıal.com

Bulduğum Slim ve FAT: http://www.sahibinden.com/ilan/alis...mi-plussony-eurasia-garantili-167237116/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/alis...s-kol-plushdmi-plus-garantili-167413935/detay

Sizce güvenilirmidir bunlar ve almalı mıyım? Birde Slim kasayı başka nerede bulabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Fat kasayı geç. Hiç tavsiye etmem. Piyasada bulunanların tamamına yakını sarı ışık hatalı şu an. Süper slim de tavsiye etmiyorum. Bluray takma yeri elle açıp kapatıyorsun. Çok kötü.

En iyisi slim modeldir. 320 gb kullanıyorum yıllardır. Çok şükür hiçbir sorun çıkartmadı. Ve bence en şık olanı ;-)

Fat kasayı geç. Hiç tavsiye etmem. Piyasada bulunanların tamamına yakını sarı ışık hatalı şu an. Süper slim de tavsiye etmiyorum. Bluray takma yeri elle açıp kapatıyorsun. Çok kötü.

En iyisi slim modeldir. 320 gb kullanıyorum yıllardır. Çok şükür hiçbir sorun çıkartmadı. Ve bence en şık olanı ;-)

Ben de öyle düşünüyorum da, piyasada sıfır Slim bulunamadığı için büyük trendlerde, gg ve sahibinden gibi yerlerden bulmak lazım. Bende bu satıcının güvenilirliğini araştırıyorum..

Edit: Slim olanı teknosa teşhir ürünü, ancak ne kadar sorunlu olabilir ki?

O zaman satıcı ile iletişime geçebilirsin. Eğer düşündüğün kadar kullanım süresine sahip bir cihaz ise garanti belgesi de olması gerekir.

Dün satıcıyla yaptığım konuşma sonucu, ürünün garantisi bile yok. :/
Kardeş o zaman bulaşma. Ama araştır bence iyice. Piyasada mutlaka sıfır slim makina kalmıştır. Süper slim 12 gb versiyonu oyun yükleme ekranlarında çok takılma yapıyor. Bizzat deneyimlediğim için biliyorum.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı