Fatih ağı websiteyi blokluyor

Wraithdev

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba ben kendi projem için bir web site yaptım fakat Fatih ağı ile girilmeye çalışıldığı zaman "malware" kategorisine giriyor ve engelleniyor. Fakat sitede sadece Google tag Manager, Google fonts, TailwindCSS var ve JavaScript kodunda sadece element secimi yapıp countdown yapıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Fikri olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba ben kendi projem için bir web site yaptım fakat Fatih ağı ile girilmeye çalışıldığı zaman "malware" kategorisine giriyor ve engelleniyor. Fakat sitede sadece Google tag Manager, Google fonts, TailwindCSS var ve JavaScript kodunda sadece element secimi yapıp countdown yapıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Fikri olan var mı?
VPN veya DNS değiştiriciler ile deneyin. Yine olmuyor ise deneyebileceğiniz başka bir çözüm yolu yok diye biliyorum.

VPN iş görebilir :)

VPN kullanılmadan bu hatalı kategoriyi değistirmenin bir yolu var mı peki?
Böyle bir site buldum ama kulanıcı adı şifre istiyor belki okuldaki müdürün felan bilgileri açar bilemem .

Polatlı için meb kendi sitesinde böyle bir numara yayınlamış bağlı oldunuz bölgedede böyle bir numarası felan olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı