Fatih terim yeniden milli takımın başına mı geliyor?

Türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi teknik direktöründen bahsediyoruz. Adı geçmesi normal gelmesi de çok iyi olur çünkü tam anlamıyla milli takımın ihtiyacı olan kişi. Bu takıma ruh lazım çok ruhsuz oynuyorlar. Onun dışında Sergen Yalçın Montella ve Abdullah Avcı gelebilir. Abdullah Avcı'nın oyunu ve karakteriyle milli takımı ayaklandırabileceğini düşünmüyorum. Montella iyi bir teknik direktör ama milli takımda teknik direktör kesinlikle Türk olmalı her ülke için kendi ülkesinden olmalı bence özellikle bizim gibi bir ülkede zorunluluk neredeyse. Sergen Yalçın ise tarz olarak Fatih terime benziyor olabilir. Ama Fatih terim varken Sergen'i de tercih etmezdim. Ülkenin tahammülü yok artık. Milli takım ile kulüp takımı yönetmek çok farklı işler bu yüzden Sergen Yalçın riskli bir isim ve şu anda bu risk alınıp da Sergen Yalçın'ın bir iki puan kaybından sonra baskılardan kovulup milli takıma toptan veda edebilir. Ama büyük ihtimalle Abdullah Avcı ya da Sergen Yalçın gelir.

Ben geçmiş olaylardan bahsediyorum belirttiğin kaynak benim dediklerim ile alakasız ve hala doğru düzgün yazamıyorsun.
Sanırım hem anlayamıyor hem de yazamıyorsun.
Hala inat ediyorsun. O kalın yazıyı ben yazmadım. Haber sitesinden aldım. Hiç bir harfine dokunmadan buraya kopyaladım.

Bunun nesini anlamıyorsun? Cidden merak ettim.

İnat etme de, kaynağa tıkla.

Nerede yazım hatası yapmış hocam?
Yazmış olmak için yazıyor galiba. Belki de yazıp yazıp gülüyordur. Nasıl kızdırıyorum diye.

Nerede yazım hatası yapmış hocam?

Moder. Düzeltmiş.

Hala inat ediyorsun. O kalın yazıyı ben yazmadım. Haber sitesinden aldım. Hiçbir harfine dokunmadan buraya kopyaladım.

Bunun nesini anlamıyorsun? Cidden merak ettim.

İnat etme de, kaynağa tıkla.

Yazmış olmak için yazıyor galiba. Belki de yazıp yazıp gülüyordur. Nasıl kızdırıyorum diye.

Hocam beyniniz anlama sıkıntısı yaşıyor olabilir ama o kalın yazıdan bahsetmiyorum zaten raporluyorum ve düzeltiyorlar o yüzden sorun olmuyor terimin milli takımı yönettiği döneme yaşın yetmediği belli zaten ben farklı siz fsrklı şeyler söylüyorsunuz benim dediğim şeyler kaynağınızda yok tekrar söylüyorum ama anlamamak için ayrı bir çaba sarf ediyorsunuz yazık kafana.

Geri
Yukarı