Fatih Terim istifa etmeli mi?

Genç birileri lazım, hazır kadro gençleşmişken gitse iyi olur. Amma velakin biz ölene kadar takımda kalacak gibi duruyor.
8D0BB578-3412-4E5E-AC1E-98A33AA85A6F.jpeg

Etmemeli. Şu durumda istifa ederse kimi getireceksin? Fener bile doğru dürüst hoca bulamadı aylarca. İstifa etsin, gitsin demesi kolay. Ayrıca, oynattığı futbolu ben de beğenmiyorum.

@asdo
Yerine geçip UEFA kupası kazanabileceksen basvurunu hemen yolla.
20 yıl önceki başarıyı konuşuyorsunuz son 7 sene Avrupa'da ne yaptık? O zaman ki futbolla şu anki futbol bir değil.Öyle iki hayt huyt yapınca oyuncuları gazlayınca Real Madrid’i yenemiyorsun.
Etmemeli. Şu durumda istifa ederse kimi getireceksin? Fener bile doğru dürüst hoca bulamadı aylarca. İstifa etsin, gitsin demesi kolay. Ayrıca, oynattığı futbolu ben de beğenmiyorum.
Artık son haftaya kadar kanser olup şampiyonluğu kaybetmek istemiyorum.

Zaten kulübü istediği gibi kullanıyor adam, tüm taraftarı da etkisi altına almış. Hangi transferi istediği halde yapılmadı acaba, takıma zarar veriyorsan taraftarı falan dinlemez gerçek Galatasaraylı istifasını verir ama sezon ortasında da değil tabii. İmparator falan geçin onları tarihte kaldı, o da biliyor artık yapamadığını ama parasına bakıyor. Bir UEFA kupasını aldı onun gazıyla devam ediyor hâlâ. Taraftar takım tutar gibi Fatih Terim tutuyor çünkü.

Kanka o Ali Koç'un beceriksizliği. Bielsa vb dedi bekledi oyalandı durdu. Sonra sona doğru bulayım birini sussunlar moduna girdi.

Fenerin TD bulamamasının sebebi çok farklı. FB 8 senedir şampiyon olamayan ve Ali Koç yönetiminde sayısız hoca kovmuş bir takım. Teknik direktörlerin FB'ye gelmek için sebebi yok. Taraftar 8 senedir şampiyonluk bekliyor ve her başarısızlıkta fatura teknik direktörlere yazılıyor. (Ersun Yanal'a ve Emre Belözoğlu'na haksızlık yapıldığını düşünüyorum) Kariyerini bitirmek istemeyen T.D. Fener'e gelmez yani :D

Ayrıca GS bugün Terim'i kovsun yerine anında T.D. gelir. UEFA kupası gibi bir marka değeri var kulübün. Avrupada daha sık bilindik bir kulüp. Bugün hoca arıyoruz derse adaylar sıraya girer.

Konuyu açanın Galatasaray'lı olmayıp Fatih Terim düşmanı olduğu apaçık. Avrupada başarısız Galatasaray evet. Ama burda suç Fatih Terim'in değil. Türk futbolu ile avrupa futbolu arasındaki uçurum farkı sebebiyle hiçbir Türk takımı avrupada başarılı olamaz. Olamayacak. Fatih Terim Türk futbolunun gelmiş geçmiş en büyük hocasıdır. Burası net. Yaşlandı ve artık emeklilik zamanı geldi. Fakat bunca başarının ve ilkin sonucunda istifa veya kovulma ile gitmemeli. Ben Galatasarayın lig ilerledikçe başarılı olacağını düşünüyorum. Bu sene kendine yakışır bir başarı sağlayıp, güzelce ayrılmalı ki, bence öyle olacak. Fatih hocanın tek sorunu kafasını işine vermeyip bazen saçma sapan işlerle uğraşması. Kafasını futbola verdiği maçları hatırlayın. Fenerbahçe'yi 1-3 ve 0-1 yenerken paramparça etti. Son yılların uçan kaçan beşiktaşına pas yaptırmayıp 3-1 yendi ve sahadan sildi. O maç 4-1 bitse şampiyon Galatasaray'dı. Bu sene yönetim ile arasında kavga geçmeyecek Cengiz dönemi gibi. Fatih hoca da kendini işine verirse Galatasaray ipi göğüsler.

Konuyu açanın Galatasaray'lı olmayıp Fatih Terim düşmanı olduğu apaçık. Avrupada başarısız Galatasaray evet. Ama burda suç Fatih Terim'in değil. Türk futbolu ile avrupa futbolu arasındaki uçurum farkı sebebiyle hiçbir Türk takımı avrupada başarılı olamaz. Olamayacak. Fatih Terim Türk futbolunun gelmiş geçmiş en büyük hocasıdır. Burası net. Yaşlandı ve artık emeklilik zamanı geldi. Fakat bunca başarının ve ilkin sonucunda istifa veya kovulma ile gitmemeli. Ben Galatasarayın lig ilerledikçe başarılı olacağını düşünüyorum. Bu sene kendine yakışır bir başarı sağlayıp, güzelce ayrılmalı ki, bence öyle olacak. Fatih hocanın tek sorunu kafasını işine vermeyip bazen saçma sapan işlerle uğraşması. Kafasını futbola verdiği maçları hatırlayın. Fenerbahçe'yi 1-3 ve 0-1 yenerken paramparça etti. Son yılların uçan kaçan beşiktaşına pas yaptırmayıp 3-1 yendi ve sahadan sildi. O maç 4-1 bitse şampiyon Galatasaray'dı. Bu sene yönetim ile arasında kavga geçmeyecek Cengiz dönemi gibi. Fatih hoca da kendini işine verirse Galatasaray ipi göğüsler.
Net söylüyorum Fenerbahçe UEFA'da min çeyrek final görecek. Demişti dersin. Sizin sorununuz gayet de hoca faktörü. GS'de sistem yok. Bir maçın planı bir maçı tutmuyor. Örnek istersen geçen seneki Fenerbahçe ile bu seneki Fenerbahçeyi kıyasla. Sistem faktörünün etkisini görürsün.

Yeni konular

Geri
Yukarı