Steam Fatura adresi nasıl değiştirilir?

Endlessers

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben İsveç'e kayıtlı PayPal hesabımla Steam'e 100 dolarlık bakiye yüklemek istiyorum fakat şu uyarıyı veriyor:
"Fatura adresiniz yaşadığınız ülke ile eşleşmemektedir. Yardım için destek ile irtibata geçin ya da şu anki adresinize kayıtlı farklı bir ödeme yöntemi seçin." Fatura adresimi değiştirmek için mağaza bölgesi tercihlerini ayarlayın düğmesine basıyorum fakat şöyle bir ekran geliyor (alta ekran görüntüsünü ekledim). Bunu nasıl çözebilirim? Şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• resim_2023-05-15_215836003.png
    resim_2023-05-15_215836003.png
    35,8 KB · Görüntüleme: 29
Merhaba. Ben İsveç'e kayıtlı PayPal hesabımla Steam'e 100 dolarlık bakiye yüklemek istiyorum fakat şu uyarıyı veriyor:
"Fatura adresiniz yaşadığınız ülke ile eşleşmemektedir. Yardım için destek ile irtibata geçin ya da şu anki adresinize kayıtlı farklı bir ödeme yöntemi seçin." fatura adresimi değiştirmek için mağaza bölgesi tercihlerini ayarlayın düğmesine basıyorum fakat şöyle bir ekran geliyor (alta ekran görüntüsünü ekledim). Bunu nasıl çözebilirim? Şimdiden teşekkürler.

Kartınızı kaydettiyseniz silin sonra bir daha aynı kartla bilgilerinizi girin bilgilerinizi girerken fatura adresinizi de bir daha yazmak durumunda olacaksınız ben öyle yapıyordum.

Geri
Yukarı