Steam Fatura adresi yanlış girilirse sıkıntı olur mu?

Kuzey28

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, ben dün GTA 5 aldım fakat fatura adresine yanlış bir adres verdim ve oyun geldi ve şu an yükleniyor fakat bir sıkıntı çıkar mı? Yani şikayet falan ederler mi?

Hiçbir sorun olmaz. ''asdf'' yazıp geçsen bile bir şey olmaz.

Diyelim ki hesabı çaldırdınız. Hesap sahipliğini doğrulama vb. konularda bu bilgilerin istenme olasılığı var diye düşünüyorum. Sallamanın pek mantıklı bir hareket olduğunu zannetmiyorum.

Konu sahibine gelecek olursak şimdilik problem olmaz gibi görünüyor.

Diyelim ki hesabı çaldırdınız. Hesap sahipliğini doğrulama vb. konularda bu bilgilerin istenme olasılığı var diye düşünüyorum. Sallamanın pek mantıklı bir hareket olduğunu zannetmiyorum.
Bu bilgilere ihtiyaç duyulmuyor çaldırdığınızda. Kart bilgileriniz, ilk mail adresiniz gibi detaylar yeterli oluyor. Fatura adresinin pek bir önemi yok.

Bu bilgilere ihtiyaç duyulmuyor çaldırdığınızda. Kart bilgileriniz, ilk mail adresiniz gibi detaylar yeterli oluyor. Fatura adresinin pek bir önemi yok.

Olasılığı var diye belirttim zaten, istiyorlar demedim. Valve çalışanı olduğunuzu zannetmiyorum, sistemin işleyişi beklemediğiniz bir anda değişebilir.

Olasılığı var diye belirttim zaten, istiyorlar demedim.
Gerek olmadığını belirttim ben de. Zorunlu olarak fatura adresini belirt demezler. Alışveriş yaptığın kart bilgilerin veya mail adresinden hesabın sana ait olduğunu doğrulayabiliyorsun.

Kısaca istediğini girsin, sallasa da sorun olmaz düzgün girse de sorun olmaz. Prosedür gereği var.

Geri
Yukarı