Steam Fatura bilgileri girilmezse ne olur?

İnth

Centipat
Daha fazla  
Şu yaz indirimde Steam'den oyun almak istiyorum ama bir tek kartım ininal olduğu için hep BoaCompra'dan alırdım. Ama şimdi BoaCompra'yı kaldırdıkları için alışveriş yapamıyorum. Ödeme yönteminden normal Visa'yı seçsem, kart numarasını falan girsem ama fatura adresini ve posta kodunu falan girmesem ya da sallasam bir şey olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu yaz indirimde Steam'den oyun almak istiyorum ama bir tek kartım ininal olduğu için hep BoaCompra'dan alırdım. Ama şimdi BoaCompra'yı kaldırdıkları için alışveriş yapamıyorum. Ödeme yönteminden normal Visa'yı seçsem, kart numarasını falan girsem ama fatura adresini ve posta kodunu falan girmesem ya da sallasam bir şey olur mu?

Adres kısmına "123 ev" vs. yazarak geçiyorum ben. Sadece oraya X şehri yazdıysam X şehrin posta kodunu doğrudan yazıyorum onun dışında tutarsızlık olmuyor zaten.

Gerçek adresini ve posta kodunu girebilirsin bir şey olmaz merak etme.

Geri
Yukarı