Fatura, garanti belgesi yerine geçer mi?

muhammetebru

Hectopat
Daha fazla  
Herkese selam kardeşime 2.el kulaklık alacağım ama kulaklığın fatura garanti kayıp ama faturanın numarası vb bilgileri satıcı tarafında duruyor Teknosa'dan almış bu faturayı yeniden çıkartabilir mi? Faturayı çıkarırsa herhangi bir problemde fatura garanti yerine geçer mi?

Bir çok firma faturayı garanti olarak kabul eder ama yasal olarak garanti belgesini isteme hakları var.

E-İrsaliye belgesi olmadan kabul edeceklerini sanmıyorum. Kulaklığı aldığınız mağazadan yeniden istemeye çalışın. Online mağazadan aldıysanız faturanızı gösterip yeniden talep etme hakkınız olduğunu düşünüyorum.

E-irsaliye belgesi olmadan kabul edeceklerini sanmıyorum. Kulaklığı aldığınız mağazadan yeniden istemeye çalışın. Online mağazadan aldıysanız faturanızı gösterip yeniden talep etme hakkınız olduğunu düşünüyorum.

Hocam 2.el kulaklığı alacağım kişinin üstüne fatura gidip çıkartabilir mi 1 yıl önce almış.

Hocam 2.el kulaklığı alacağım kişinin üstüne fatura gidip çıkartabilir mi 1 yıl önce almış.
Satıcı, mağaza ile görüşüp talep ederse E-İrsaliye belgesini, kulaklık bir sıkıntı çıkardığı taktirde garanti hakkını kullanabilirsiniz.

Ek olarak, bazı mağazalar garanti belgesi olarakta faturayı tek kabul edebilir. Bu duruma Vatan Bilgisayar'ı gösterebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı