Faturası olmayan ekran kartı değiştirilmezse ne yapılmalı?

Talebi iptal edip kartı geri alabilmeniz gerek. Ben mi yanlış biliyorum? Kart serviste kalamaz ki.

Rapor verdikleri için satıcı firmayla görüşün diyorlar onlarda aynı cevap topu birbirlerine atıp duruyorlar kısaca sallıyorlar isteseler yaparlar ama bayağı bir uğraşacağım durum onu gösteriyor.

Kartı geri alabilirsin. İşlem yaptırtmadan.

Rapor verdikleri için kartı da vermiyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
aynen birazdan tüketici hakem heyetine gidip başvuru yapacağım

Arkadaşlar Herkese yorumlarınız için çok teşekkür ederim

Saygılarımla.
Mahkemeye başvurmadan çözüldü gigabyte supporta yazdım ondan sonra itopya beylikdüzü mağazaya gittim buradaki arkadaşlar baya ilgilendiler ve 12gb modelini sıfır olarak aldım

Mahkemeye başvurmadan çözüldü Gigabyte desteğe yazdım ondan sonra İtopya Beylikdüzü mağazaya gittim buradaki arkadaşlar baya ilgilendiler ve 12gb modelini sıfır olarak aldım.
Hocam mükemmel bir durum gerçekten ne yazacağımı bilemedim Gigabyte'a buradan sevgilerimi iletiyorum. Hakikaten 1.5 yıl olmuş ve sıfır bir kart geçmiş elinize. Bunu iyi değerlendirin.

Hocam mükemmel bir durum gerçekten ne yazacağımı bilemedim Gigabyte'a buradan sevgilerimi iletiyorum. Hakikaten 1.5 yıl olmuş ve sıfır bir kart geçmiş elinize. Bunu iyi değerlendirin.
Aynen şuan 3yıl garantili olarak görünüyor ve başka distirbütörden garantili
Eğer gigabyte olmasaydı baya uğraşıyor olurdum kısmetimiz varmış çok şükür

Yeni konular

Geri
Yukarı