Faturası olmayan SteelSeries Arctis 5 garantiye yollanabilir mi?

Fuat6161

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba Arctis 5 kulaklığım var ses karşı tarafa az gidiyor. Daha önceden sorun yoktu, bilgisayarcıdan aldım ona da birisi satmış ama faturası yok, garanti kağıdı var. Ama bitti mi, bilmiyorum. Aldığım yer dediğine göre garantisi devam ediyor, garantiye yollasam bakarlar mı? Faturası olmadığı halde.

Ben Cooler Master kulaklığımı yolladım faturasız ve seri numarası sayesinde oldu. Hatta kulaklık tamir olmadı ve sıfırını yolladılar.

Merhaba Arctis 5 kulaklığım var ses karşı tarafa az gidiyor. Daha önceden sorun yoktu, bilgisayarcıdan aldım ona da birisi satmış ama faturası yok, garanti kağıdı var. Ama bitti mi, bilmiyorum. Aldığım yer dediğine göre garantisi devam ediyor, garantiye yollasam bakarlar mı? Faturası olmadığı halde.
Kulaklığı ya da herhangi bir ürünü almadan önce mesai saatlerinde o ürünün marka müşteri hizmetlerini arayarak sorup satın alabilirdiniz.
Servislerin inisiyatifine kalmış bir durum.
Ama genellikle kabul ediliyor.
Siz yine de bir şansınızı deneyin, ne kaybedersiniz ki ?

Ben aradım servisi fatura kimin adına kesildi diye sordu ve seri nodan garantisi devam ediyormu etmiyorum nasıl öğrenebilirim
ama kutusu duruyor alt kısmında seri no barkotu var ve kutu içinde garantisi belgeside duruyor

Ben aradım servisi fatura kimin adına kesildi diye sordu ve seri nodan garantisi devam ediyor mu etmiyorum nasıl öğrenebilirim?
Ama kutusu duruyor alt kısmında seri no barkotu var ve kutu içinde garantisi belgeside duruyor

Kanka benim kulaklığın pedini çıkardım onun altında yazıyordu seri numarası

Şansını dene bir şey kaybetmezsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı