Faturası ve garanti belgesi olmayan 2. el akıllı bileklik alınır mı?

O olay da kişiden kişiye değişir hocam. Ben de vermek istemem mesela ama lazım olduğu an yazarsa atardım. Ama fatura yok diyorsa zaten düşünülmemeli bile bence o cihaz.

Adam müşteri hizmetleri ile konuşacak şimdi.
Fatura olmadan garantisi olsa bile yerkili servise götürdüğünde çalıntı durumuna düşer diye biliyorum.
Hem evinin adresini adını soyadını öğrenince ne yapabilir ki?

Amazon'dan almış gelen e postayı attı ama fatura yok.

Adam müşteri hizmetleri ile konuşacak şimdi.
Fatura olmadan garantisi olsa bile yerkili servise götürdüğünde çalıntı durumuna düşer diye biliyorum.
Hem evinin adresini adını soyadını öğrenince ne yapabilir ki?

Amazon'dan almış gelen e postayı attı ama fatura yok.
Enteresan hocam faturanın olmaması. Bence bulaşmayın ve dediğiniz gibi çalıntı durumuna düşer çünkü en kötü elinde e-fatura tarzı bir şey olur bir insanın.

Defalarca kez Amazon'dan alışveriş yaptım fakat mailim kayıtlı olmadığı için hiçbir zaman faturam olmadı. Amazon müşteri hizmetlerine yazıp sorun. Böyle bir durumda garanti nasıl oluyor diye. Ona göre aksiyon alın.

Mi Band 4'ü lansmandan kısa bir süre sonra henüz Türkiye'de satışa sunulmadan önce Aliexpress üzerinden almıştım. Aradan çok uzun zaman geçtiği için hesabımın şifresini unuttum ve haliyle faturasına da erişemedim. Benzer durumlar olabilir.

Faturayı aldım.
Siler diye de kendime attım.
Ve kaydettim.
Screenshot_20230410_213021_WhatsApp.jpg

Defalarca kez Amazon'dan alışveriş yaptım fakat mailim kayıtlı olmadığı için hiçbir zaman faturam olmadı. Amazon müşteri hizmetlerine yazıp sorun. Böyle bir durumda garanti nasıl oluyor diye. Ona göre aksiyon alın.

Mi Band 4'ü lansmandan kısa bir süre sonra henüz Türkiye'de satışa sunulmadan önce Aliexpress üzerinden almıştım. Aradan çok uzun zaman geçtiği için hesabımın şifresini unuttum ve haliyle faturasına da erişemedim. Benzer durumlar olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı