''Faulty Hardware Corrupted Page'' ve ''Video Memory Management Internal'' hatası

Daha fazla  
Merhaba iyi günler. ben başlıkta belirttiğim gibi 3-4 gün öncesinde Video Memory Management Internal hatasını aldım üst üste. daha sonrasında bellek testine soktum bilgisayarı bir sıkıntı çıkmadı. Ekran kartından sıkıntının olduğunu varsayarak DDU ile silip driverlarını tekrardan yükledim. Yine aynı hatayı aldım. Çözümünü temiz kurulum yapmak olarak gördüm, temiz kurulum yaptım. Sonrasında bir sıkıntı çıkarmadı. Fakat dün gece Faulty Hardware Corrupted Page hatası verdi. Konuyu Technopat'tan araştırıp baktığımda Memtest86 testine sokmamızı, minidump dosyasını ve test sonuçlarını aktarmamız istenmiş. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Sonuçları bittikten sonra hemen bırakacağım buraya.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aşağıdaki rehbere göre minidump dosyalarınızı paylaşırsanız yardım ederiz. Ayrıca Memtest86 gerekli değil. Siz bize dosyaları atın biz neler yapmanız gerektiğini söyleriz merak etmeyin.

Aşağıdaki rehbere göre minidump dosyalarınızı paylaşırsanız yardım ederiz. Ayrıca Memtest86 gerekli değil. Siz bize dosyaları atın biz neler yapmanız gerektiğini söyleriz merak etmeyin.

Bu şekilde oluşturdum herkese açık yaptım ama olmadıysa tekrardan ayarlarım buyurun minidump dosyalarım.

Sistemi söylemeyi unutmuşum kusura bakmayın.
Kullandığım sistem: https://www.hepsiburada.com/lenovo-...nabilir-bilgisayar-81fv001ltx-pm-HB00000ECCHK

@Enes3078 Enes bey lütfen konuma yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı