Windows 10 Faulty Hardware Corrupted Page Hatası

Her şeyden önce Memtest86 testi yapın. Bunu yaparken XMP ayarının kapalı olmasına önem gösterin. Test bitince konuya sonuçları atmayı unutmayın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Her şeyden önce Memtest86 testi yapın. Bunu yaparken XMP ayarının kapalı olmasına önem gösterin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yapalı 1 ay olmadı hocam ramler temiz diye düşünüyorum. XMP aldığımdan beri kapalı.

Peki o halde yine de bakayım ama bana RAM ile alakalı bir hata gibi geldi. Siz yine de yapın derim. Ne olur ne olmaz.

Ek olarak asıl hatayı yazayım ekran kartı kaynaklı bir hata mevcut. Ekran kartı sürücünüzü DDU ile kaldırıp güncel bir WHQL sürüm sürücü kurun. Gerekli bilgi aşağıdaki rehberde yer alıyor. @wintry

Son düzenleme:
Peki o halde yine de bakayım ama bana RAM ile alakalı bir hata gibi geldi. Siz yine de yapın derim. Ne olur ne olmaz.

Ek olarak asıl hatayı yazayım ekran kartı kaynaklı bir hata mevcut. Ekran kartı sürücünüzü DDU ile kaldırıp güncel bir WHQL sürüm sürücü kurun. Gerekli bilgi aşağıdaki rehberde yer alıyor. @wintry

Onu biliyorum zaten ya her şeyi denedim donanımsal herhalde şu sınavlar geçsin garantiye gidecek.

Donanımsal olduğunu düşünüyorsanız OCCT testi ile sağlığını test edebilirsiniz. Rehber aşağıda mevcut.

Geri
Yukarı