Favori Oyuncu Ekipmanları

Rozi

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar, parasını bir yana bırakın sizce hangi ekipmanları alırsınız aklınızda en iyisi bence şudur diyeceğiniz markalar ekipmanlar neler hem oyuncu faresi olsun, klavye, kulaklık vs?

Benim aklımda HyperX Cloud v2 oyuncu kulaklığı var, klavye ve fare ve mouse pad olarak daha ne alacağımı bilmiyorum maddi yönden durumum iyi, en iyisini istiyorum ne önerirsiniz? Genelde Cs ve Pubg oynayacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Klavye ve mouse benim en favori ekipmanlarım :LOL:

Şaka bir yana en iyiyi belirlemek biraz zor bu konuda. Teknik kıstaslar elbette var ancak biraz da kişiden kişiye değişecek istekler ve beklentiler söz konusu. Muhtemelen bu konu altında birinin çok övdüğü bir ekipmanı birinin baya baya yerdiğini göreceğiz mesela. Bence En doğrusu ekipmanları mümkünse deneyerek kendine en uygununu bulman

SteelSeries markasını çok seviyorum. Yanlız şöyle bir şey var ki beni 4 yıl götüren A4 Tech fareyi unutamam. Detaylı girersek kulaklık olarak
Kulaklık olarak Sennheiser GSP 350
Fare modeli olarak Steel Series Rival 110
Klavye olarak Apex M400

Alcak olsam herhalde Corsair set kurardım direk. iCue yazılımı ile de kontrolü de kolay olurdu hem. Daha bilgili arkadaşlar daha güzel setler kurar tabi ama Corsair'i severim açıkçası.
K70 klavye, Glaive mouse, Void Pro Wireless RGB kulaklık alırdım sanırım.

Kulaklık: Hyperx Cloud 2
Mousepad: Steelseries Qck Heavy
Mouse: Zowie FK1
Klavye: Hyperx Alloy Elite RGB

Profesyonel oyuncuların çoğu Zowie marka mouse kullanıyor markayı daha önce duymamış olabilirsin diye söyleyim dedim kulaklıkta da aynı şekilde çoğu bunu kullanıyor klavyeyi kendi zevkime göre yazdım ama kaliteli bir klavye pek fark etmiyor zaten klavye oynanışta mousepadde aynı şekilde zevk işi ben Qck serisinden bunu kullanan profesyonel oyuncu var diye yazdım onun dışında büyük olan versiyonlarına da bakabilirsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı