Fazla CPU ve RAM kullanımı

Yildizz

Decapat
Laptop arada çok fazla ses çıkarmaya başlayınca görev yöneticisini kontrol ettim. Bir ara tamı tamına masaüstü pencere yöneticisi 9GB RAM yiyordu. Sonra bunu antimalware, Chrome vs. takip etmeye başladı bunlarda fazla GPU RAM yiyor. Bu durumda ne yapmam gerekiyor sebebi nedir? Şu andaki durumu fotoğraftaki gibidir. i5 8, 15GB RAM 1050 Ti Acer laptop kullanıyorum.

Dosya Ekleri

• yolla.png
    yolla.png
    10 KB · Görüntüleme: 51
Laptop arada çok fazla ses çıkarmaya başlayınca görev yöneticisini kontrol ettim. Bir ara tamı tamına masaüstü pencere yöneticisi 9GB RAM yiyordu. Sonra bunu antimalware, Chrome vs. takip etmeye başladı bunlarda fazla GPU RAM yiyor. Bu durumda ne yapmam gerekiyor sebebi nedir? Şu andaki durumu fotoğraftaki gibidir. i5 8, 15GB RAM 1050 Ti Acer laptop kullanıyorum.
Durum garip.
ve yanına.
Bilgisayarında antivirüs varsa elindekinin adını burayay yaz kurmadan önce.

Şu an normal gözüküyor fakat 9GB olma olayı ise cidden garip.

Ben normal değil diye düşündüm o zaman tamam. Fakat az önce PC'ye reset atmadan önce 9GB'yi gördü ve bilgisayar bağırıyordu. Büyük ihtimal tekrar yükselecektir çünkü bu günde 1 defa oluyor. Bunun kalıcı çözümü olabilir mi? Teşekkür ederim hızlı yanıtlarınız için.

Ben normal değil diye düşündüm o zaman tamam. Fakat az önce pc ye reset atmadan önce 9GB yi gördü ve bilgisayar bağırıyordu. Bu arada bilgisayara oluyordu sebebi oydu. Büyük ihtimal terar yükselecektir onun bir kalıcı çözümü olabilir mi. Teşekkür ederim hızlı yanıtlarınız için.
Sebebini bilemediğimiz için senin tarama yapman daha iyi olur dediklerimle.
Ve masaüstü pencere yöneticisi benden 390MB daha fazla yiyor sizde.

Ben normal değil diye düşündüm o zaman tamam. Fakat az önce PC'ye reset atmadan önce 9GB'yi gördü ve bilgisayar bağırıyordu. Büyük ihtimal tekrar yükselecektir çünkü bu günde 1 defa oluyor. Bunun kalıcı çözümü olabilir mi? Teşekkür ederim hızlı yanıtlarınız için.
Sorun tekrar olduğunda ekran resmi alıp atar mısın buraya?

Tamam atacagım olursa. Dediğiniz programları indiriyorum. Sadece Windows Defender kullanıyorum genelde silinmesini istemediğim dosyaları vs. silebiliyor bu virüs programları diye.
1-2 gündür sıkıntı yoktu fakat şimdi tekrar çıkmaya başladı ram kullanımı. Malwereby ile taramada yaptım bilgisayara bir şey bulamadı.

Dosya Ekleri

• 4gb.png
    4gb.png
    3,8 KB · Görüntüleme: 40
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı