Fazla devamsızlık olması

ahmetonuk621

Decapat
Daha fazla  
Ortaokul öğrencisiyim.
Neredeyse yazmıyor kaç devamsızlığım olduğu ama tahmini 30 40 gün vardır.
Sınıf tekrarına kalacağım değil mi?

derslerin iyiyse sorun olmaz kolay kolay bırakmazlar devamsızlık yüzünden, bir de orta okulda kalma yok zaten.

niye dan diye çakıyorsun hemen evet'i sorun çıkarırlarsa büyükleri gidip konuşur bırakmazlar ki zaten orta okulda kalma yok.

@ahmetonuk621

sorun olmaz merak etme ama daha dikkatli olup okula gitmeni tavsiye ederim derslerini önemsemelisin.

Son düzenleme:
niye dan diye çakıyorsun hemen evet'i sorun çıkarırlarsa büyükleri gidip konuşur bırakmazlar ki zaten orta okulda kalma yok.
Forumda bazı kişiler ortaokulda da kalma var diyordu. Önceki sene yoktu evet.
.
sorun olmaz merak etme ama daha dikkatli olup okula gitmeni tavsiye ederim derslerini önemsemelisin.
Ben lisedeyim zaten? Derslerimi önemsemediğimi hangi mesajda belirttim? (Konu sahibi ben değilim.)

.

Ben lisedeyim zaten? Derslerimi önemsemediğimi hangi mesajda belirttim? (Konu sahibi ben değilim.)
yanlış oldu konuyu açan kişi için söyledim, ki sizin için söylemediğimi anlaması pekte zor değil kusura bakmayın yani sizin mesajınız üzerinde cevap verdim okuyacağını düşünüp.

Son düzenleme:
Niyedan diye çakıyorsun hemen Evet'i sorun çıkarırlarsa büyükleri gidip konuşur bırakmazlar ki zaten orta okulda kalma yok.

@ahmetonuk621

Sorun olmaz merak etme ama daha dikkatli olup okula gitmeni tavsiye ederim derslerini önemsemelisin.

Tamam teşekkür ederim. Çok sağ olun.

Bir de bir rahatsızlığım var. Tek böbrekliyim. Ondan dolayı kalmam sınıfta değil mi?

Tamam teşekkür ederim. Çok sağ olun.

Bir de bir rahatsızlığım var. Tek böbrekliyim. Ondan dolayı kalmam sınıfta değil mi?
Hayır bu yüzden tabi ki de kalmazsınız, içiniz rahat olsun.

Geri
Yukarı