Fazla hızlanan internet

Bakır kablo üzerinden internet erişimi alıyorsanız bu hızın teoride mümkün olmayacağını belirtmek isterim.
Fiberoptik kablo ve cihaz üzerinden internet erişimi alıyorsanız teknik bir sorundan kaynaklı anlık hızınız bu seviyelere ulaşmış olabilir.
%80 sunucu hatasından kaynaklıdır.
(Test sonuçlarınızın linkini bırakmanızı öneririm. Ekran görüntüsü yerine link bırakırsak sunucudaki görüntü işgalinin önüne geçebiliriz.)
Merhaba. Tabikide fiber kullanıyorum size ve incele diyen arkadaşlara şöyle bir link bıraktım. Sabah fark ettim hala daha hız değerlerim bu şekilde. My nPerf result - Your result (3315922823307593) - nPerf.com

Merhaba. Tabii ki de fiber kullanıyorum size ve incele diyen arkadaşlara şöyle bir link bıraktım. Sabah fark ettim hala daha hız değerlerim bu şekilde. My nPerf result - Your result (3315922823307593) - nPerf.com

Öğeyi denetle.

Öğeyi denetleme veya incele gibi bir işlem söz konusu değil. Konu sahibi hız sonucunun linkini paylaştı.

İnternet çıkış noktasındaki teknik bir çalışmadan ötürü hızınız bu şekilde. Steam vb. uygulama veya oyun indirebileceğiniz platformlarda hızınız nasıl? Aynı hızı mı alıyorsunuz?

Öğeyi denetleme veya incele gibi bir işlem söz konusu değil. Konu sahibi hız sonucunun linkini paylaştı.

İnternet çıkış noktasındaki teknik bir çalışmadan ötürü hızınız bu şekilde. Steam vb. uygulama veya oyun indirebileceğiniz platformlarda hızınız nasıl? Aynı hızı mı alıyorsunuz?
Steam üzerinde hızım normale göre hızlı.

Yeni konular

Geri
Yukarı