Fazla taksit veren site önerisi

Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Sigortacı
Merhaba monitör alacaktım ama 24 veya 36 ay taksit yapan bir siteye ihtiyacım var. N11 36 ay taksit ile veriyor ürünlerini ama benim taksit yapabileceğim tek kredi kartı QNB finansbank ve N11 o bankayı kullandırtmıyor. Bildiğiniz siteler varsa yardımcı olur musunuz?

Merhaba monitör alacaktım ama 24 veya 36 ay taksit yapan bir siteye ihtiyacım var. N11 36 ay taksit ile veriyor ürünlerini ama benim taksit yapabileceğim tek kredi kartı QNB finansbank ve N11 o bankayı kullandırtmıyor. Bildiğiniz siteler varsa yardımcı olur musunuz?
MediaMarkt' ta 36 taksit var diye biliyorum.

Alıcağınız monitörü paylaşır mısınız? Malum her sitede olmayabilir. Tavsiyem bu kadar uzun taksitli bir ürün almamanız olur. Genelde ürünün fiyatı neredeyse 2 katına çıkıyor.

Hocam 24 veya 27 Inc 144Hz bir monitör arıyorum. Marka veya model olarak bakmadım. Uzun taksit yapmazsam yetiştiremem :)
MediaMarkt' ta 36 taksit var diye biliyorum.
Yok hocam baktım 6 taksit var.

Hocam kredi kartı için taksit sayısı 12 diye biliyorum. Genelde üzeri taksit sayısı alışveriş kredisiyle oluyor.

Nakit çekim yapıp o parayı 36 aya bölün. Başka türlü o kadar taksit zor. Zaten aynı vade farkı olur.

Geri
Yukarı