FBI Evime Gelir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

modexl1

Hectopat
Bilgisayarları Seviyoruz grubunda benim profil linkim paylaşıldı. Ve evime FBI geleceği söylendi. Bunu @Akif isimli üye söyledi. Bir grup için polisler evimi basabilir mi? Daha 12 yaşındayım. Gruptan çıktım. Kötü bir şey olabilir mi?

Facebook hesaplarımı dondurdum. Linke bastım benim profil çıktı. Polisler beni bulabilir mi?

Yaşın küçük olduğu için yapılmış bir şey. Bir grup var ismini söylemeyeceğim. 2K diye tabir edilen 2000 doğumlu ve üstü (yani 2000 ve daha küçük yaştaki kişiler) polis bu grupta ki 2K'lıların evine geliyor ve para cezası kesiyor diye kandırarak bir çok 2K'lının çıkmasını sağlamıştı. Hatta 40 bin küsür üyesi olan grupta şu an 22 bin üye var sırf bu numara yüzünden. Aslında daha detaylı ancak üşendim yazmaya :D. Büyük ihtimal sana yapılan bir şakaydı bu. Hatta link eğer ki buysa tıkladığın zaman kendi profiline götürüyor seni :D.
http://facebook.com/profile.php?=73322363

Ben de o gruptayım aynı arkadaşın dediği gibi bilgisiz arkadaşları gruptan çıkarma amaçlı yapılmış bir şakaydı ayda bir yapılır çok kişide çıkar bir nevi temizlik gibi yani aldırış etme.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı