FC 24 alınır mı?

Hocam pekiya şimdilik pes oynasanız, sonra konsolu değiştirdiğinizde (PS5-Xbox sX) FC24'ü alsanız? Pesinde FIFA'dan geri kalır yanı yok.

Hocam açıkçası Pes'in mekaniklerinden nefret ediyorum 2018 yılından beri hiç hoşuma gitmiyor zaten 2018 19 20 21 22 FIFA'larını aldım sadece 23 almadım şimdi 24 alma planım var işte.
Ayrıca PS5 aldığımda PS4'te aldığım FC 24'ü yine oynayabiliyorum.

Hocam açıkçası Pes'in mekaniklerinden nefret ediyorum 2018 yılından beri hiç hoşuma gitmiyor zaten 2018 19 20 21 22 FIFA'larını aldım sadece 23 almadım şimdi 24 alma planım var işte.
Ayrıca PS5 aldığımda PS4'te aldığım FC 24'ü yine oynayabiliyorum.

Oynayabiliyorsan iyi, al ve keyfine bak. Ama PS4'teki oyun PS5'te iyi grafiklerlemi oynatacak?

Oynayabiliyorsan iyi, al ve keyfine bak. Ama PS4'teki oyun PS5'te iyi grafiklerlemi oynatacak?

Attığım videoda ki gibi grafik farkları var tabii ki de PS4 daha kötü ama PS5 alana kadar oynanır diye de düşünmüyor değilim. Zaten PS5 aldığımda da oyunu almak istersem bu sefer 1200₺ vermek durumunda kalacağım. Şu anda 660₺ hatta 560₺'ye alıp PS5 için de yatırım yapmış gibi bir durumda da oluyorum.

Ultimate Team oynayacaksan PS4 sıkıntılı olur sadece ps4 ve xbox one ile oynayabileceğinden eğer kariyer takılıcam diyorsan da 24 almaya gerek yok açıkçası her türlü saçma oluyor bence.

Ultimate Team oynayacaksan PS4 sıkıntılı olur sadece PS4 ve Xbox One ile oynayabileceğinden eğer kariyer takılıcam diyorsan da 24 almaya gerek yok açıkçası her türlü saçma oluyor bence.

PS4 neden sıkıntılı olur FUT için? Oyuncu marketi zaten tüm platformlarda ortak market fiyatlar ve canlı olarak satışlar.

E football 2024 da sağlam değişiklikler var. Pes 13 ün hızı ve cevikligini aratmayacak gibi. Şahsen ücretsiz olsa ikisi yine de e football u tercih ederim. Bu pes hayranlığı değil, gerçek bir oynanış isteme isteği.
Peste bütün takımlar yok, saçma ve garip bir oyun yapmışlar. Yoksa ben de indirecektim.

Dostum elinde hali hazırda Fifa 23 varsa indirim gelene kadar FC24 almanı önermem. He eğer yoksa elinde herhangi bir Fifa oyunu o zaman alabilirsin.

Hocam pekiya şimdilik pes oynasanız, sonra konsolu değiştirdiğinizde (PS5-Xbox sX) FC24'ü alsanız?
Pesinde FIFA'dan geri kalır yanı yok.
Pesin Fifadan geri kalır o kadar fazla yanı var ki.

Geri
Yukarı