FC 24 ara sahnelerde kasıyor

FIFA 22'den beri bu optimizasyon ve EA anti cheat sorunları devam ediyor getirdikleri güncellemelerle azaltmaya çalışıyorlar firmaya bağlı bir durum.
Mal gibi firma,bide keriz gibi her sene 1k para veriyoz bu oyuna.Oyunu satın aldım ama almaz olaydım.Oyunu alıyosunuz yetmiyor her koldada çalışmıyor düzgün meret ,xbox veya ps5 kolu istiyor onuda alıyosun masraf edip sonra oyuna giriyon ara sahnelerde kasıyor.Pes 21 şu oyundan 10 kat daha akıcı yeminle.

Mal gibi firma, bir de keriz gibi her sene 1K para veriyoruz bu oyuna. Oyunu satın aldım ama almaz olaydım. Oyunu alıyorsunuz yetmiyor her koldada çalışmıyor düzgün meret, Xbox veya PS5 kolu istiyor onu da alıyosun masraf edip sonra oyuna giriyorsun ara sahnelerde kasıyor. PES 21 şu oyundan 10 kat daha akıcı yeminle.

PES 21 2024 kadro, vallahi daha güzel daha keyif veriyor. Yıl olmuş 2024 hala oynuyorum.

Mal gibi firma, bir de keriz gibi her sene 1K para veriyoruz bu oyuna. Oyunu satın aldım ama almaz olaydım. Oyunu alıyorsunuz yetmiyor her koldada çalışmıyor düzgün meret, Xbox veya PS5 kolu istiyor onu da alıyosun masraf edip sonra oyuna giriyorsun ara sahnelerde kasıyor. PES 21 şu oyundan 10 kat daha akıcı yeminle.

Hocam pes eFootball'a dönüşmeyip lisansları kaptırmasaydı şu an çok öndeydi neredeyse bütün liglerin lisansları FIFA'ya ait.

Hocam pes eFootball'a dönüşmeyip lisansları kaptırmasaydı şu an çok öndeydi neredeyse bütün liglerin lisansları FIFA'ya ait.
Aynen kendini bitirdi efsaneydi eskiden pes2021 oyun motoruyla,mekanikleriyle devam edilseydi oyun değişmeseydi her sene sadece transfer yaması ve etkinlik gelseydi yine 5-6 sene oynanırdı.Fifada her sene aynı oyun sadece transfer update var son 3-4 senedir aynı oyun.Diyeceğim şu pes kendini bitirdi şimdi free bir sıradan futbol oyunundan farklı değil koca pes serisini 1-2 senede içine ettiler. :(

Geri
Yukarı