FC 24 ara sahnelerde kasıyor

eegemenn

Decapat
Daha fazla  
FC 24'te oyun içi normalde 0 kasma ancak ara sahneler gol sevıncı vs yaparken droplanmalar oluyor. Bilgisayarım FIFA 23ü Ultra ayarlarda oynadım boyle bir problem yoktu. RDR 2'de bıle ultrada kasmazken FC 24'te ara sahneler fecı kasıyor.

FC 24'te oyun içi normalde 0 kasma ancak ara sahneler gol sevıncı vs yaparken droplanmalar oluyor. Bilgisayarım FIFA 23ü Ultra ayarlarda oynadım boyle bir problem yoktu. RDR 2'de bıle ultrada kasmazken FC 24'te ara sahneler fecı kasıyor.

Yanılmıyorsam oyunla alakalı bende de aynı sorun var çünkü.

Oyunda optimizasyon sorunu var bende de mevcut .Oyun ilk çıktığında herhangi bir problem yoktu alınan güncellemelerle beraber dediğiniz sorunlar ortaya çıktı.

Aynısı bende de var ara sahnelere geçince takılma oluyor YouTube'dan baktım zaten onlarda da
oluyor. Oyunda sıkıntı var herhalde.

30fps veya 60fps e kilitlendiğini düşünüyorum.Oyunun pc portunda her zaman sıkıntı var hiçbir zaman konsol gibi sorunsuz olmuyacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı