FC 24 Epic mi Steam mi alınmalı?

EminAkdağ

Femtopat
Daha fazla  
Steam'de FC 24 Papara kart ile 450 TL'ye denk geliyor. Epic Games'de ise Papara kart ile 350TL'ye denk geliyor. Hangisini alayım? Araya 1000 TL koyup Steam'den alabilirim veya durduk yere fazla para vermeye gerek yok. Epic'den mi alayım? 28 Mart'ta bitiyor indirim.

Steam'de 13.99 dolar %10 Papara ile geliyor ama ben önceden oyun aldığım için cashback olmayacak sanırım. Sinir doldu yani 460 TL'ye denk gelecek. Sanırım Epic'te ise 350'ye denk geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam'de FC 24 Papara kart ile 450 TL'ye denk geliyor. Epic Games'de ise Papara kart ile 350TL'ye denk geliyor. Hangisini alayım? Araya 1000 TL koyup Steam'den alabilirim veya durduk yere fazla para vermeye gerek yok. Epic'den mi alayım? 28 Mart'ta bitiyor indirim.

Steam'de 13.99 dolar %10 Papara ile geliyor ama ben önceden oyun aldığım için cashback olmayacak sanırım. Sinir doldu yani 460 TL'ye denk gelecek. Sanırım Epic'te ise 350'ye denk geliyor.
Kış İndirimlerinde Epic Games üzerinde 320 TL'ye almıştım. Henüz oynamadım, bildiğim kadarıyla platform fark etmeksizin EA uygulamasından girmemiz gerekiyor. Steam'e fazladan para vermeye gerek olduğunu düşünmüyorum.

Ben Epic'den almıştım geçen ay ancak gamepad'i görmesi için Steam üzerinden işlem yapmak gerekti. Direkt Steam'den alınınca gamepad'i ayarlamak zahmetsiz ise 100-110 TL fark hiçbir şey demektir.

Steam de remote play together desteği olduğu için steam üzerinden almıştım.Yeğenlerimle uzaktan santra,kariyer modlarını oynuyorum.Bağlanan kişinin bilgisayarının iyi olmasına gerek olmaması da avantaj.

Yeni konular

Geri
Yukarı