Çözüldü FC 24 güncellemelerden sonra kasmaya başladı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Vandam

Decapat
16 GB RAM - 3050 Ti - i5 12500H sisteme sahip laptopum var. FC24'ü aldığım günden beri kasmadan en yüksek ayarlarda oynuyordum. Daha sonra dün ekran kartı güncellemesi ve FC24'e 2 GB'lik bir güncelleme geldi. Onları yaptım ve yaptıktan sonra dünden beri oyuna girdiğimde artık ara sahnelerde takılma kasma ve oyun sırasında hafif takılmalar, kasmalar yaşıyorum. Sebebi nedir? Nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Belgelerimdeki settings txt dosyalarını silin düzeliyor.

Oyundan çıktın başka gün girdin kasmaya başladı tekrar sil öyle gir düzeliyor.

Silip girdikten sonra eski ayarlarını yap oyna!
Oyunun optimizasyonu sıkıntılı gibi zaten, benim de en yüksek ayarlada kasıyor otomatik ayarlarda oynuyorum sıkıntı çekmiyorum size de tavsiyem budur ama herkeste işe yarayacak diye bişey yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Düşüğe çektim değişen bir şey olmadı bir de oyuncularda bir sorun fark ettim oynarken topa yetişemiyorlar ağır çekimde koşuyor oyuncular kasmadan bağımsız bir durum bu da.

Belgelerimdeki settings TXT dosyalarını silin düzeliyor.

Oyundan çıktın başka gün girdin kasmaya başladı tekrar sil öyle gir düzeliyor

Deneyip tekrar yazacağım.

Oyuna girmeden önce belgelerimdeki 'fcsetup' dosyasını silip öyle oyuna girer misin? Oyuna girdiğinde ekran ayarlarını tekrar yapman gerekecek.
Bunu her oyuna girmeden önce yapman gerekiyor.

Oyuna girmeden önce belgelerimdeki 'fcsetup' dosyasını silip öyle oyuna girer misin? Oyuna girdiğinde ekran ayarlarını tekrar yapman gerekecek.
Bunu her oyuna girmeden önce yapman gerekiyor.

Hocam dediklerinizi yaptım kasma, takılma sorunu düzeldi fakat şimdi de defans yaparken oyuncular hızlı sprint atamıyor ve ağır çekimde koşuyor bunu nasıl çözebilirim?

Hocam dediklerinizi yaptım kasma, takılma sorunu düzeldi fakat şimdi de defans yaparken oyuncular hızlı sprint atamıyor ve ağır çekimde koşuyor bunu nasıl çözebilirim?

FC24 oyun dosyasına girip settings klasörünü açıp içerisinden Settings20 ile başlayan dosyayı silip oyuna girince düzeldi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı