FC 24 hata vermeden kapanıyor

Berkc98

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Metalurji Malzeme Mühendisi
Arkadaşla artık kafayı yemek üzereyim Steam üzerinden satın alınan FC24 hata vemeksizin aniden kapanıyor sanki alt+F4 çekmişsin gibi maçı kazanıyorum maçın ortasında şak kapanıyor bunun bir çözümü yolu yordamı yok mudur? Sadece FC24'te bunu yaşıyorum öyle ısınma problemi ya da sistem yetersizliği vs. de yok 13900HX 4070 mobil GPU var ne yapmam lazım? Elimde gamepad ile birden 3 çocukla ortada bırakılmış gibi kala kalıyorum.

Bu ilk başıma geldiğinde direkt olarak kapanmamıştı oyun donmuştu ve bir sürenin ardından directx function hatası vermişti internetten hatayı bulabilirsem görselini eklerim. Sonra baktım ki ekran kartına güncelleme gelmiş belki de bu yüzden olmuştur dedim sürücüyü güncelledim, şimdi hiç hata vermeden direkt kapanıyor. Atak yaparken 1 saniye sonra ağlamaklı bir şekilde masaüstü duvar kağıdım ile birbirimize bakarken buluyorum kendimi

Benim de başıma geldi ne hikmetse hep kazanırken ya da berabere iken oluyor. Bir seferinde maç berabere iken son dk boş kaleye gol atacağım sırada oyunum kapandı :)
Valla anlamadım ama gerçekten çok sinir bozucu siz bi çözüm bulabildiniz mi oyun kapanmaya devam ediyor mu ?

Valla anlamadım ama gerçekten çok sinir bozucu siz bi çözüm bulabildiniz mi oyun kapanmaya devam ediyor mu ?
%90 hile hocam 10 saatlik deneme sürecinde bile 4-5 kez geldi başıma. Sonrasında oyunu satın almadım.

Çözüm bulabildiniz mi hocam?

Son düzenleme:
%90 hile hocam 10 saatlik deneme sürecinde bile 4-5 kez geldi başıma. Sonrasında oyunu satın almadım.

Çözüm bulabildiniz mi hocam?
Evet çözüm buldum yabancı forumlarda bir kaç öneriye denk geldim ve gerçekten de işe yaradı yaklaşık 50-60 tan fazla maç oynadığımı tahmin ediyorum ve hiç birinden atmadı.

Oyunu ayarlardan normal tam ekran modundan çerçevesiz ekran moduna geçirmek problemi çözüyor. Bu şekilde monitörünüzün desteklediği yüksek hz'lere ulaşamıyorsunuz 60hz'e kitleniyor ama en azından oyundan atmıyor 👍🏻

Evet çözüm buldum yabancı forumlarda bir kaç öneriye denk geldim ve gerçekten de işe yaradı yaklaşık 50-60 tan fazla maç oynadığımı tahmin ediyorum ve hiç birinden atmadı.

Oyunu ayarlardan normal tam ekran modundan çerçevesiz ekran moduna geçirmek problemi çözüyor. Bu şekilde monitörünüzün desteklediği yüksek hz'lere ulaşamıyorsunuz 60hz'e kitleniyor ama en azından oyundan atmıyor 👍🏻
Haydaa. Ben 180 Hz ekranda 144 Hz ile oynuyorum o bile az geliyordu şimdi 60 Hz. hiç sarmaz :(

Geri
Yukarı