FC 24 hata vermeden kapanıyor

İşletim sistemi
Windows 10

lasyuuuuu

Femtopat
Daha fazla  
RAM
16
Ekran kartı
3060ti aorus
Anakart
b450m
İşlemci
RYZEN 5 3600x
Merhaba,

Öncelikle oyunu Steam üzerinden oynuyorum. Oyuna giriş yaptıktan sonra sağ altta bulunan RT tuşu kısmı yani arkadaş listemizi gösteren kısım orada sönük renkte ve 0 yazıyor. Arkadaşlarım Online olmasına rağmen ve RT tuşuna bastığımda oyundan atıyor. Hatta basmadan bile 1-2 dakika sonra kendisi atıyor zaten ve hiçbir hata vermiyor, direkt olarak yok oluyor.

3060 Ti ekran kartım ve Ryzen 5 3600X işlemcim var. Disklerimde 150 GB'dan fazla boş alan var. Sürücülerimin güncel olduğunu düşünüyorum. Driver Booster ile kontrol ettiğimde güncel olduğunu söylemişti. Ekran kartı güncellememi geriye aldım, yine dedim yine olmadı. Format attım, yine olmadı. Bir daha format attım, yine olmadı. Ekran kartımın anakartın üzerinde yerini değiştirdim, yine olmadı. RAM'lerimi değiştirdim, bir şeyler yaptım, yine olmadı. Yüzlerce şey denedim, hiçbir şekilde çözemedim.

Birçoğunuz benden çok daha bilgilisiniz, ben kendimce çok uğraştım ancak altından kalkamadım. Tahminimce sorunun EA uygulaması kısmında olabileceğini düşünüyorum. Her neyse işte, vallahi çok büyük bir derdim var dostlarım. 70 gündür düzenli olarak içerik üretmeye çalışıyorum, 18 şubat'a kadar stok videom var, ondan sonra video atamayacağım çünkü oyuna giremiyorum. Umarım imdadıma yetişirsiniz. Teşekkür ediyorum.

Geri
Yukarı