FC 24 oyuncular çok yavaş

647765

Picopat
Selam herkese, oyun Online oynarken aşırı yavaş, oyuncular tank gibi yerinden hareket etmiyor. Nadiren düzeliyor 1 maçlığına sonra yine oluyor. Pingim 55-60 arası. Bunun sebebi nedir sizce? Squad battles atarken falan sorun yok oyun çok hızlı. Rivals falan atarken oyun ve çok yavaş oynanmayacak derecede.

Son düzenleyen: Moderatör:
Online modlarda hız ortaya ayarlanıyor, fakat offline oynarken muhtemelen hızlıda oynadığınız için size online çok yavaş geliyor.

Online modlarda hız ortaya ayarlanıyor, fakat offline oynarken muhtemelen hızlıda oynadığınız için size online çok yavaş geliyor.
aşırı yavas oyun, bazen 20 maçta bir düzeliyor. sonra yine yavas. bu yavaslıkta bu oyun oynanmaz. pas atıyorum 2-3 sn sonra gidiyor. input lag demek daha doğru olur sanki.

güncelleme: oyun offline modda bile 2. yarıdan sonra yavaslıyor. yani bu sayede pingle alakası olmadığını düşünüyorum.

.

Son düzenleme:
aşırı yavas oyun, bazen 20 maçta bir düzeliyor. sonra yine yavas. bu yavaslıkta bu oyun oynanmaz. pas atıyorum 2-3 sn sonra gidiyor. input lag demek daha doğru olur sanki.

güncelleme: oyun offline modda bile 2. yarıdan sonra yavaslıyor. yani bu sayede pingle alakası olmadığını düşünüyorum.

.
bende de bu sorun var ne yapacagız

hacı öyle değil. oyun çok akıcı ve güzel, hızlı gidiyor iken bir anda mod düşüyor, oyuncular m*llaşıyor, pasa basıyorsun geç algılıyor, hızlı koşamıyor. oyun içinde oluyor bu ve biraz zaman geçince düzeliyor. ping, Ms sorunuda yok. durduk yere ya da gol yidikten sonra oluyor.. sende de kesin olmuştur. olmayan insan görmedim

Hacı öyle değil. Oyun çok akıcı ve güzel, hızlı gidiyor iken bir anda mod düşüyor, oyuncular m*llaşıyor, pasa basıyorsun geç algılıyor, hızlı koşamıyor. Oyun içinde oluyor bu ve biraz zaman geçince düzeliyor. Ping, ms sorunuda yok. Durduk yere ya da gol yidikten sonra oluyor. Sende de kesin olmuştur. Olmayan insan görmedim.

Evet kanka aynısı çözümü yok mu?

Geri
Yukarı