Çözüldü FC 24 siyah ekranda kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Efeb

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar dün gece hiçbir sıkıntı yoktu oyuna sıkıntısız giriyordum, fakat bugün açmaya çalıştığımda ilk başta preparing yazısı çıkıyor, sonra EA anti cheat yükleniyor kısmı geliyor ilk fotoğrafta gözüktüğü gibi. Sonra en son 2. fotoğraftaki gibi oyun açılacakken siyah ekran geliyor ve 3-4 saniye sonra oyun kapanıyor. Secure Boot açmayı, oyunun dosyalarını doğrulamayı vb bayağı bir şey denedim, fakat çözemedim, yardımcı olabiliecek var mı? Bu arada bu sorunla alakalı çok sayıda konu açılmış ama hiçbiri çözülememiş. Bu da EA'nin ne kadar sıkıntılı bir Launcher'ı olduğunu gösteriyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (8).png
    Ekran Görüntüsü (8).png
    1,9 MB · Görüntüleme: 336
  • Ekran Görüntüsü (9).png
    Ekran Görüntüsü (9).png
    595,3 KB · Görüntüleme: 359
Kanka çözdüm. Steam'e yazmıştım bir yazı onu onun fotoğrafını atayım dene belki çözersin.
Ya dostum nerden çıktın karşıma 2 haftadır bu sorunu çözmeye çalışıyorum, Adamsın.
Kısaca sorunu çözemeyen arkadaşlar için ne yaptığımı yazayım. Intel® Driver & Support Assistant bu uygulamayı indiriyoruz. Güncellemeleri kontrolle diyip indiriyoruz sonrasında sonra installayıp kuruyoruz. Bende intel arc diye bişi kurdu, ona girip oyunlara fifayı falan ekledim pc yi restartlayıp girmeye çalıştığımda herhangi bi sorun çıkmadı oyun çat diye açıldı.

Ya dostum nereden çıktın karşıma 2 haftadır bu sorunu çözmeye çalışıyorum, adamsın.
Kısaca sorunu çözemeyen arkadaşlar için ne yaptığımı yazayım. Intel® driver & Support assistant bu uygulamayı indiriyoruz. Güncellemeleri kontrolle deyip indiriyoruz sonrasında sonra installayıp kuruyoruz. Bende Intel Arc diye bir şey kurdu, ona girip oyunlara FIFA'yı falan ekledim PC'yi restartlayıp girmeye çalıştığımda herhangi bir sorun çıkmadı oyun çat diye açıldı.

Çok sevindim hocam ne demek :)

Bende herhangi bir güncelleme bulmadı o yüzden çözemedim başka bir çözüm yolu var mı siyah ekran hatasından.

Hocam onun harici başka bir hata bilmiyorum ama çoğu kişinin dediğim gibi Intel Arc driverları güncel olmadığından dolayı açılmıyor.

Şimdi benim anlamadığım oyun sorunsuz çalışırken bir anda oyundan attı.
Sonrasın da siyah ekran hatası durduk yere ne oldu da bir anda çalışan oyun açılmıyor günlerdir.
Denemediğim yapmadığım şey kalmadı.
Windows Update.
Ekran kartı Update.
Visual ++ yüklemeleri.
Oyun repair.
Silip tekrardan yükleme.
Sizlerin yazdığı gibi de yaptım yine değişen bir şey olmadı.
Antivirüsü kapatın deneyın dedıler o da olmadı.
Çözümü nasıl bulacağım gerçekten bilmiyorum.
Son çare format atacağım öyle deneyeceğim.
Başka türlü çözebilen varsa lütfen yazsın.

Şimdi benim anlamadığım oyun sorunsuz çalışırken bir anda oyundan attı.
Sonrasın da siyah ekran hatası durduk yere ne oldu da bir anda çalışan oyun açılmıyor günlerdir.
Denemediğim yapmadığım şey kalmadı.
Windows Update.
Ekran kartı Update.
Visual ++ yüklemeleri.
Oyun repair.
Silip tekrardan yükleme.
Sizlerin yazdığı gibi de yaptım yine değişen bir şey olmadı.
Antivirüsü kapatın deneyın dedıler o da olmadı.
Çözümü nasıl bulacağım gerçekten bilmiyorum.
Son çare format atacağım öyle deneyeceğim.
Başka türlü çözebilen varsa lütfen yazsın.

Intel® Driver & Support Assistant Bu sitede herhangi bir Update varsa indirin eğer yoksa başka bir çözüm bilmiyorum maalesef hocam.

Geri
Yukarı