FC 24 sürekli çökmeye başladı

Merhaba. Birkaç ay öncesinde "FC24 clubs modu sürekli çöküyor" adı altında bir başlık atmıştım. Forumda bir hocamla bayağı konuştuk bu konuyu, fakat hiçbir türlü sorun çözülmedi. Üstüne üstlük son zamanlarda o kadar çok arttı ki FC 24'teki problemlerim oyunu tamamen bıraktım artık. Oyun repairlemeden açılmaz hale geldi.
Giriş ekranında atıyor. Kariyer modunda atıyor. 2 dk AFK kalayım atıyor. Oyun oynanmıyor sadece atıyor anlaşılan. Bunun için yapabileceğim bir şey yok mu? Sonuçta bu oyuna para vererek aldık hepimiz ve karşılığında iyi bir hizmet bekliyoruz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok hocam girebildiğim maçlarda herhangi bir sıkıntıyla karşılaşmıyorum. FPS iyi, ayarlar yüksek, görüntü, grafikler her şey çok iyi fakat rastgele atıyor neticede. Geçen gün oyunu bir yarım saat oynadım. Transfer görüşmesi yapmaya çalıştığımda direkt attı.

Yok hocam girebildiğim maçlarda herhangi bir sıkıntıyla karşılaşmıyorum. FPS iyi, ayarlar yüksek, görüntü, grafikler her şey çok iyi fakat rastgele atıyor neticede. Geçen gün oyunu bir yarım saat oynadım. Transfer görüşmesi yapmaya çalıştığımda direkt attı.

Hocam FPS ve görüntü olarak(ara sahneler, gol sevinçleri) bende de iyi fakat, Bazı oyunlarda görüntü kötü buradaki FIFA için paylaşılan 1. 3. ve 4. fotoğraflar yaşadığım soruna benzer. Sadece maç esnasında böyle hafif bir bulanıklık var 2K'lık bir laptopta oynadığımda bu bulanıklık yok ve oyuncuların yüzü hafif pixelli değil sadece 1080p de böyle. Ek olarak benimde ayarlarım vs her şey ultrada

Yeni konular

Geri
Yukarı