FC 24'te Ultimate Team sıfırlama

Sweax7

Picopat
Daha fazla  
Merhaba,
Ben okullar kapanmadan bir hafta önce FIFA 24 almıştım daha oyunu bilmeden Ultimate Team'e giriş yaptım.
Fakat şu an hatalarımı öğrendim ve sıfırdan daha temiz bir başlangıç yapmak istiyorum.
Bunun için Ultimate teamı nasıl sıfırlayabilirim?

Merhaba,
Ben okullar kapanmadan bir hafta önce FIFA 24 almıştım daha oyunu bilmeden Ultimate Team'e giriş yaptım.
Fakat şu an hatalarımı öğrendim ve sıfırdan daha temiz bir başlangıç yapmak istiyorum.

Ultimate Team ayarlarda onunla ilgili bir ayar olacaktı SS atabilir misin?

Merhaba,

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu işinizi görecektir iyi oyunlar.

Son düzenleme:
Ultimate Team ayarlarda onunla ilgili bir ayar olacaktı SS atabilir misin?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu işinizi görecektir iyi oyunlar.

Videoyu izledim fakat adam sadece kulüp ismini nasıl değiştireceğimizi söylemiş.
Ben direkt takımı sıfırdan kurmayı bahsediyorum logosu olsun ismi olsun formalar olsun oyuncular vs. ayrıca ayarlar menüsüde adamınkinin aynısı acaba bir yolu yok mu?
Oyunu Epic Games'ten aldım acaba oradan bir sıfırlama vs gerçekleştirebilir miyim? 🤔

Dosya Ekleri

• resim_2024-01-22_125230298.png
    resim_2024-01-22_125230298.png
    26,4 KB · Görüntüleme: 90
Videoyu izledim fakat adam sadece kulüp ismini nasıl değiştireceğimizi söylemiş.
Ben direkt takımı sıfırdan kurmayı bahsediyorum logosu olsun ismi olsun formalar olsun oyuncular vs. ayrıca ayarlar menüsüde adamınkinin aynısı acaba bir yolu yok mu?
Oyunu Epic Games'ten aldım acaba oradan bir sıfırlama vs gerçekleştirebilir miyim? 🤔

Hocam direkt profili silin eğer ki kariyer vs yapmadıysanız o zaman sıfırlanır.

Hocam direkt profili silin eğer ki kariyer vs yapmadıysanız o zaman sıfırlanır.

Gerek yokmuş hocam yine silinmiyor yani maalesef silmeniz mümkün değil.

Geri
Yukarı