FC24 defans sürekli ileri çıkıyor

OttoSlayer

Kilopat
Daha fazla  
İyi geceler FC24'ü genel olarak her anlamda iyi oynayan birisiyim köşe vuruşları duran toplar iyi kullanabiliyorum ama bir sorunum var ataklara çıktığım zaman defans benimle birlikte orta saha veya Daha'da ileri kadar gelmiş oluyor ataktan sonuç alamadığım zaman defansım orta saha veya ileride olduğu için kolay goller yiyorum bunun önüne nasıl geçebilirim?
Genişlik: Ve derinlik: Ayarları deniyorum yavaş oyun kurma topa sahip olma her şeyi deniyorum ama defans hep ileride taktiksel ve gelişmiş Defans'ta deniyorum ama sonuç alamıyorum önerilere açığım. Ek olarak bu oyuna daha dün başlamadım onu da belirteyim FIFA 2005'ten beri bu lanet seriyi oynuyorum. Tüm defans oyuncularını bekleri dahi ataklarda geride tut yapsam bile fayda etmiyor.

Son düzenleme:
İyi geceler FC24'ü genel olarak her anlamda iyi oynayan birisiyim köşe vuruşları duran toplar iyi kullanabiliyorum ama bir sorunum var ataklara çıktığım zaman defans benimle birlikte orta saha veya Daha'da ileri kadar gelmiş oluyor ataktan sonuç alamadığım zaman defansım orta saha veya ileride olduğu için kolay goller yiyorum bunun önüne nasıl geçebilirim?
Genişlik: Ve derinlik: Ayarları deniyorum yavaş oyun kurma topa sahip olma her şeyi deniyorum ama defans hep ileride taktiksel ve gelişmiş Defans'ta deniyorum ama sonuç alamıyorum önerilere açığım. Ek olarak bu oyuna daha dün başlamadım onu da belirteyim FIFA 2005'ten beri bu lanet seriyi oynuyorum. Tüm defans oyuncularını bekleri dahi ataklarda geride tut yapsam bile fayda etmiyor.

Dostum kisacasi oyun bozuk.

Dostum kisacasi oyun bozuk.

Oyun bozuk farkındayım ama bu kadar da saçma olmamalı yaptığım ince ayarlar bile işe yaramıyorsa defansın ve kalecinin oyunda ne işi var kaleciler zaten her topu genelde yiyor üstüne top gelmedikçe sürekli gol. Bu söylediğim olay fut için geçerli değil fut oynamıyorum kariyer ve Online üzerinden arkadaşıma karşı oynuyorum.

Defans oyuncuların orta sahanın gerisinde mi dursun istiyorsun maç boyunca? İstediğin talimatı ver derinliği en aşağı çek yine de sen rakibin ceza sahasının yakınlarında top çevirmeye başladığın an o defans oyuncuları orta sahaya gelecek. Önüne geçemezsin kısacası pek. Ayrıca o oyunun talimat ayarı yarı bozuk. Kanat oyuncuma açıkta kal talimatı veriyorum bazen inadına içe katediyor

Defans oyuncuların orta sahanın gerisinde mi dursun istiyorsun maç boyunca? İstediğin talimatı ver derinliği en aşağı çek yine de sen rakibin ceza sahasının yakınlarında top çevirmeye başladığın an o defans oyuncuları orta sahaya gelecek. Önüne geçemezsin kısacası pek. Ayrıca o oyunun talimat ayarı yarı bozuk. Kanat oyuncuma açıkta kal talimatı veriyorum bazen inadına içe katediyor.

Defansın ben atak yaparken ileri çıkmasını istemiyorum çıksa bile top kaybettiğim gibi aniden geri dönmelerini istiyorum ama ne hikmetse alayı forvet orta saha oyuncuları gibi sürekli ileride oynuyorlar ve duruyorlar.

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    442 KB · Görüntüleme: 27
  • 2.png
    2.png
    448 KB · Görüntüleme: 26
  • 3.png
    3.png
    447,3 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleme:
1 dakika oyuna gireyim oynadığım oyun tarzının resmini atacağım.

Bu tarz oynuyorum. Defansların alayı geride kal agresif top kesme açık.
Evet evet yapman gereken tüm ayarları yapmışsın. Belki gözden kaçan bir şey vardır diye atmanı istemiştim. Talimatlar sekmesinden de geride kal verdiysen başka yapabileceğin bir şey yok maalesef.

Evet evet yapman gereken tüm ayarları yapmışsın. Belki gözden kaçan bir şey vardır diye atmanı istemiştim. Talimatlar sekmesinden de geride kal verdiysen başka yapabileceğin bir şey yok maalesef.

Sanırım bu lanetten kurtulmanın bir yolu yok her şeyi denediğim halde defans oyuncularının orta saha oyuncusu gibi oynaması garip ek olarak kalecilerde genelde her şutu içeri alıyor.

Sanırım bu lanetten kurtulmanın bir yolu yok her şeyi denediğim halde defans oyuncularının orta saha oyuncusu gibi oynaması garip ek olarak kalecilerde genelde her şutu içeri alıyor.
O kaleciler rezalet zaten son 2 senedir hocam. FIFA son yıllarda bozdu. Oyun motorunun değişmesinden dolayı mekanikler de kafayı yedi, yaptığın ayarları oyun algılayamıyor. Tamamen oyunun dandikliğinden.

Yeni konular

Geri
Yukarı