FC24 Top Rakipteyken Oyuncular Çok Yavaş Hareket Ediyor

olcayy1232

Centipat
Daha fazla  
FC24 Yeni sabah oynadıgımda bir şey yoktu 1-2 saat önce girdim top rakipteyken oyuncular çok yavaş. İlk Aldıgımda kariyer oynamsıtım baslarda normaldi sonlara dogru yavasladı o da. FPS problemi yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam acaba karşı takıma press yaparken yalnızca pas tuşuna basıyorsunuz o yüzden mi? Bildiğiniz gibi Online oynarsanız rekabetçi ayarlara geçer ve taktiksel savunma olur ayarınız.

Hocam acaba karşı takıma press yaparken yalnızca pas tuşuna basıyorsunuz o yüzden mi? Bildiğiniz gibi Online oynarsanız rekabetçi ayarlara geçer ve taktiksel savunma olur ayarınız.

Kral dedigin gibi oluyor. Onun çözümü nedir acaba yavaş koşmanın? Bir de ben yeni başladıgım icin yarı Pro'da oynuyorum botlarla oynarken karsı rakip çok kolay sekilde ceza sahasına sürerek geliyor bizim adamlar izliyor (kariyer modundayım)koşarak gol atıyorlar yarı Pro oldugu icin midir?

Kral dedigin gibi oluyor. Onun çözümü nedir acaba yavaş koşmanın? Bir de ben yeni başladıgım icin yarı Pro'da oynuyorum botlarla oynarken karsı rakip çok kolay sekilde ceza sahasına sürerek geliyor bizim adamlar izliyor (kariyer modundayım)koşarak gol atıyorlar yarı Pro oldugu icin midir?
Ayarlarda Savunma ayarları kısmında Taktiksel Savunma olacak onu Eski Savunma olarak değiştirirsen istediğin olacak sanırım. Fakat Online ne zaman oynarsan yine Taktiksel savunmaya geçiyor otomatik olarak ve değiştiremiyorsun online modlarda.

Yaptım olmadı Online'de sorun yok fakat teknik direktör ve kariyerde sorun oluyor

Ayarlarda Savunma ayarları kısmında Taktiksel Savunma olacak onu Eski Savunma olarak değiştirirsen istediğin olacak sanırım. Fakat Online ne zaman oynarsan yine Taktiksel savunmaya geçiyor otomatik olarak ve değiştiremiyorsun Online modlarda

Yeni konular

Geri
Yukarı