FDM nasıldır?

FDM iyidir.

Jdownloader 2 de iyidir ama içinde tonla gereksiz özellik var ve durduk yere güncelleme yapmaya çalışıyor.
Ayarlarından bu gereksiz özellikleri ve reklamları devre dışı bırakabiliyorsunuz tabii ama uğraştırıcı.

Capture.PNG

Eki Görüntüle 1656775

Trial Reset sayesinde 27gün daha lisansım olmasına rağmen durduk yere sürekli bu hatalar çıkıyor . Her indirmenin sonunda vs de çıkartıyor acayip can sıkıyor gerçekten :D

Teşekkürler bakınıyorum şimdi siteye.

Tesekkür ederim.

Video indir yazısının olmaması bazı durumlarda daha da güzel iş aslında. Peki indirmeyi nasıl yapyıoruz bir buton vs çıkmıyorsa?
Videonun linkini kopyalıyorum ve oto-yakalama ile jdownloader kendi sepetine atıyor ürünleri :D İstersem uygulama sağ üst bölgesindeki bir tuşa basarak oto-yakalamayı kapatıyorum. Çok kullanışlı. Mantığını kavrayınca idm'den daha güzel geleceğine eminim. Bende öyle olmuştu. Daha profesyonel hissettiriyor.

IDM lisansınız için fake olduğu için satın al uyarısı veriyormuş.
Evet fakat idm nin sitesinden indirmiştim direkt. O bi tık üzücü :D

FDM iyidir.

Jdownloader 2 de iyidir ama içinde tonla gereksiz özellik var ve durduk yere güncelleme yapmaya çalışıyor.
Ayarlarından bu gereksiz özellikleri ve reklamları devre dışı bırakabiliyorsunuz tabii ama uğraştırıcı.

Eki Görüntüle 1656790
Teşekkürler fdm ye bakacağım gibi .
Videonun linkini kopyalıyorum ve oto-yakalama ile jdownloader kendi sepetine atıyor ürünleri :D İstersem uygulama sağ üst bölgesindeki bir tuşa basarak oto-yakalamayı kapatıyorum. Çok kullanışlı. Mantığını kavrayınca idm'den daha güzel geleceğine eminim. Bende öyle olmuştu. Daha profesyonel hissettiriyor.
Mesela film dizi vs indirmek istediğinde nasıl yapyıorsun? Direkt videonun bulnduğu linki mi copy ediyorsun uygulamaya

Evet fakat idm nin sitesinden indirmiştim direkt. O bi tık üzücü :D

Teşekkürler fdm ye bakacağım gibi .

Mesela film dizi vs indirmek istediğinde nasıl yapyıorsun? Direkt videonun bulnduğu linki mi copy ediyorsun uygulamaya
Videonun linki kopyalanabiliyorsa evet, aksi hâlde sayfanın linkini kopyalıyorum. O çıkartıyor.

Geri
Yukarı