Fear The Walking Dead (2015)

Cenkay KESER

Kilopat
Yer
Mersin
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
The Walking Dead'in kardeş dizisi olan Fear The Walking Dead'in ilk bölümü 23 Ağustos 2015 tarihinde yayınlandı, dizi zombi salgının başlangıcını ele alacak. Zamanla olaylar gelişerek The Walking Dead gibi olması bekleniyor. Dizinin ilk sezonu The Walking Dead'de olduğu gibi 6 bölümden oluşacak.

Fear The Walking Dead Tanıtım Videosu;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Pilot bölümünü 2gün önce izledim.Her zaman olduğu gibi Ekşisözlük' e girip baktım hiç kimsenin beğenmediğini görünce bayaa şaşırdım. Bana göre çok güzel başladı. İlk bölümden o korkuyu hissettirdi bana Fear The Walking Dead. Milletin sorunu TWD' ye göre kıyasladıkları için beğenmemesi yeni bölümleri dört gözle bekliyorum.

Pilot bölümünü 2gün önce izledim.Her zaman olduğu gibi Ekşisözlük' e girip baktım hiç kimsenin beğenmediğini görünce bayaa şaşırdım. Bana göre çok güzel başladı. İlk bölümden o korkuyu hissettirdi bana Fear The Walking Dead. Milletin sorunu TWD' ye göre kıyasladıkları için beğenmemesi yeni bölümleri dört gözle bekliyorum.
Bencede ilk bölüm oldukça iyiydi, TWD kadar zevk aldım diyebilirim. İlerleyen bölümlerde çok daha iyi olacaktır.

Bu üçüncü bölümün tanıtımı çıkmadı mı hala ?
Çıktı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dizinin 3. bölümü bu hafta yayınlanmayacak. Bir hafta ertelemeyi uygun görmüşler.
3. bölüm 13.09.2015'te yayınlanacak. (TR: 14.09.2015)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı