The Walking Dead VS Fear The Walking Dead

Pawrien

Decapat
Daha fazla  
Selamlar. Forumda bununla ilgili konu açılmış fakat olay bence bambaşka yerlere gitmiş. Bu yüzden bir de ben konu açmak istedim. Sizce hangi dizi daha iyi veya ilk önce izlenmeli?

Selamlar. Forumda bununla ilgili konu açılmış fakat olay bence bambaşka yerlere gitmiş. Bu yüzden bir de ben konu açmak istedim. Sizce hangi dizi daha iyi veya ilk önce izlenmeli?
Up

Son düzenleme:
World Beyond'u da izlemen lazım. World Beyond da sadece Amazon Prime'da. Üçünü de izlemen lazım çünkü Rick'i kaçıranlar siyah nükleer logolu örgüt (En azından Jadis onlarla iletişim kurup helikopteri çağırıyor). Siyah logolu örgütü öğrenmek için de World Beyond izlemelisin. FTWD'de de atom bombası patladıktan sonra (vay vay olaylara bak bilmeyen adam ne diziymiş arkadaş diyecek) kurtarmaya siyahlı örgüt geliyor helikopterle.

Sırası: TWD

FTWD

World Beyond için sıra fark etmiyor. Ama Jadis'in nasıl rütbe aldığını öğrenmen için TWD'yi ilk olarak izlemelisin.

World Beyond'u da izlemen lazım. World Beyond da sadece Amazon Prime'da. Üçünü de izlemen lazım çünkü Rick'i kaçıranlar siyah nükleer logolu örgüt (En azından Jadis onlarla iletişim kurup helikopteri çağırıyor). Siyah logolu örgütü öğrenmek için de World Beyond izlemelisin. FTWD'de de atom bombası patladıktan sonra (vay vay olaylara bak bilmeyen adam ne diziymiş arkadaş diyecek) siyahlı örgüt geliyor helikopterle.

Sırası: TWD

FTWD

World Beyond için sıra fark etmiyor. Ama Jadis'in nasıl rütbe aldığını öğrenmen için TWD'yi ilk olarak izlemelisin.
Teşekkür ederim. TWD, sadece Netflix ve Disney+'ta var sanırım

Fear The Walking Dead'deki aile çok pısırık saçma bir aile. 3 sezon izledim oradan oraya kaçıyorlar The Walking Dead öneririm.

TWD bu türün en iyilerinden diğerleri TWD başarasından sonra çıktı diye biliyorum (yanlış biliyor olabilirim).

Ftwd'i sadece 3 sezon izledim devam etmeyi pek düşünmüyorum çünkü senaryo çok baştan sarma gelmeye başladı dizi boyunca aynı mantıkta ilerliyor, karakterlerin ölümleri vs. her şey hiç uğraşılmamış gibi. Aslında çok potansiyeli olan bir dizi fakat Twd'in bayağı bir altında kalmış. İlerdeki sezonlarda Twd'deki bazı karakterlerde geliyor yani Ftwd Twd'in artıklanırımı kullanıyor desem artık bilemedim, kısaca ikisinede izleyeceksen ilk olarak Ftwd'i izle eğer sarmazsa direk Twd'e geçersin, Twd izleyip Ftwd'e geçmeni tavsiye etmem çünkü aynı tadı vermeyi bırak bir süre sonra zombi dizisi olduğunu unutturuyor. Birde ''World Beyond'' vardı onu izlemedim lakin onada bakmanı öneririm sonuçta Twd kadar iyi olmasa bile twd adını taşıyor. Son olarak izleme sırasının pek bir önemi yok istediğin yerden girişebilirsin (Twd'in yeni çıkacak olan yan içerikleri hariç, onlar ana diziye bağlı. Ana diziyi izlemeden izlersen pek bir şey anlamazsın).

Yeni konular

Geri
Yukarı