Feather Client güvenli mi?

Sorunuz varsa sorabilirsiniz Hypixel mainim zaten. Badlion ya da lunar deneyin hangisi en iyi çalışıyorsa onu kullanın. Feather'ın size devasa bir fark yaratacağını düşünmüyorum.

Feather'ın şu an herhangi bir güvenlik açığı bilinmiyor hocam. Kullanabilirsiniz.

Sağ olun teşekkürler
Lunar ve featheri aynı anda kullanabilir miyim?

Sağ olun teşekkürler
Lunar ve featheri aynı anda kullanabilir miyim?
1 saat Feather'la oynayayım 1 saat Lunar'la oynayayım diyorsanız evet fakat Lunar ve Feather özelliklerini aynı anda kullanamazsınız.

Doğru diyorsunuz hocam Badlion ve Lunar Client en güvenilir olanları lunarı da önceden kullanmıştım. Ayrıca orijinal Launcher'da 1.8.9 sürümünü ekleyip oynanmıyor mu?

Vanilla'nın optimizasyonu berbat ve Client'larda ek FPS Boost için kodlamalar ve ayarlar var. Ayrıca oyunu daha da kostümüze etmek içinde modlar var. Vanilla 1.8.9'da 1.7 animasyonlarını kullanamazsınız ama Client'lar buna izin veriyor ki bu PvP için bir avantaj.

1 saat Feather'la oynayayım 1 saat Lunar'la oynayayım diyorsanız evet fakat Lunar ve Feather özelliklerini aynı anda kullanamazsınız.

Vanilla'nın optimizasyonu berbat ve Client'larda ek FPS Boost için kodlamalar ve ayarlar var. Ayrıca oyunu daha da kostümüze etmek içinde modlar var. Vanilla 1.8.9'da 1.7 animasyonlarını kullanamazsınız ama Client'lar buna izin veriyor ki bu PvP için bir avantaj.
Evt
Zaten bende ara ara 2 clientle oynicam

Ben FPS Boost'dan ziyade Client'in direkt kendisinden mod kurulabildiğini öğrendim o yüzden yükleyeceğim. Bakalım nasıl?

Evet o yönden çok. Efsane mod kurabiliyosun. Mod paketi yükleyebilirsin.
Yükledim bu arada 3-4 saat kullandım Hypixel'de 50-100 FPS arası bir artış oldu gerçekten de yine kendimce grafik ayarı yaptım pack ve sodium kurdum şu anda gayet iş görür çöp Vanilla optimizasyonundan sonra ilaç gibi geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı