Feederlerla nasıl başa çıkabilirim?

Drachaos

Hectopat
Ben ne kadar düzgün oynasam da, takımla birlikte oynasam da, oynamayı bilmeyen oyunlara yardım etsem de, KDA'm yüksek olsa da her zaman karşıma böyle oyuncular geliyor. Ne yapmam lazım?

20200316_231932.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çıkamazsın. Hiçbir zaman int'den kimsenin ban yediğini görmedim, aynı zamanda sen tilt olup bir şeyler yazarsan sen ban yiyorsun, o da öyle bir saçmalık. Potansiyel sahibiyken rank atlayamamak işte bu. EU West de böyle, eğer merak ediyorsan. Ama oyun daha farklı tabii. Mesela karşı takım kaybediyorsa kimse TR'deki gibi sohbeti mahvetmiyor veya oyunu bırakmıyorlar, çabalıyorlar. EUW'de Silver elo bile harikadır. Silver elonun harita kontrolü TR'nin Plat elosundan daha iyi.

Ben ne kadar düzgün oynasam da, takımla birlikte oynasam da, oynamayı bilmeyen oyunlara yardım etsem de, KDA'm yüksek olsa da her zaman karşıma böyle oyuncular geliyor. Ne yapmam lazım?

Eki Görüntüle 515383
1. Lol'e sağ tıklıyorsunuz 2.Dosya konumunu aç diyorsunuz 3. İki defa Alt+Geri yön ok tuşuna basıyorsunuz 4. Ve son işlemimizde Shift+Delete tuşlarına basıyorsunuz sonra enterlayıp kurtuluyorsunuz. :)
Çıkamazsın. Hiçbir zaman int'den kimsenin ban yediğini görmedim, aynı zamanda sen tilt olup bir şeyler yazarsan sen ban yiyorsun, o da öyle bir saçmalık. Potansiyel sahibiyken rank atlayamamak işte bu. EU West de böyle, eğer merak ediyorsan. Ama oyun daha farklı tabii. Mesela karşı takım kaybediyorsa kimse TR'deki gibi sohbeti mahvetmiyor veya oyunu bırakmıyorlar, çabalıyorlar. EUW'de Silver elo bile harikadır. Silver elonun harita kontrolü TR'nin Plat elosundan daha iyi.
EUW de çok kanser bir sunucu son zamanlarda. Geçmeden önce ben de öyle düşünsem de geçtikten sonra tek fark aile fertleri sol altta uçuşmuyor o kadar.

1-Sabır antremanı yapıcaksın.
2-Hiçbirşey yazmıyacaksın ne haltı yerse yesin (Sen chatleşirsen oyun kazanma ihtimalın düşüyor.)
3-Elmas üstü hesaba sahip olucaksın, ve oyun eğlenceli oluyor.

Herkesin dini inancı farklı kanka
1-Sabır antremanı yapıcaksın.
2-Hiçbirşey yazmıyacaksın ne haltı yerse yesin (Sen chatleşirsen oyun kazanma ihtimalın düşüyor.)
3-Elmas üstü hesaba sahip olucaksın, ve oyun eğlenceli oluyor.
Kanka zaten oyun ayarlarından beni tilt edebilecek her hangi ne ses ne yazı yok kapattım flame yapınca zaten mute de atıyorum karşı tarafı da duymuyorum S3 de başladım ben plattım o zaman sonra 2015 2016 falan gold takıldım gümüş 3'den düştüm şuan... antereman da yapıyorum osu da kasıyorum bilek de var bende ...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı