LoL 2023 dünya şampiyonası etkinliğinde başa dönersek semboller veriliyor mu?

real1nonly

Femtopat
Daha fazla  
1699100690411.png

2023 dünya şampiyonasında şu dönüş işareti olan yere gelince bizi başa atıyor ya o zaman bize oraya gelene kadar kastıgımız sembolleri veriyor mu? Örneğin mesela oraya gelene kadar 1700 sembol kastım oradan başa atınca hala 1700 olarak duruyor mu? Yoksa sıfırlanıyor mu?
(Kartım yok eğer hala 1700 olarak veriyor ise alacağım.)

Eki Görüntüle 2002476

2023 dünya şampiyonasında şu dönüş işareti olan yere gelince bizi başa atıyor ya o zaman bize oraya gelene kadar kastıgımız sembolleri veriyor mu? Örneğin mesela oraya gelene kadar 1700 sembol kastım oradan başa atınca hala 1700 olarak duruyor mu? Yoksa sıfırlanıyor mu?

Tekrar tekrar alınabilir ödüller o şekil görünür
Başa dönme söz konusu değil.

Eki Görüntüle 2002476

Başa dönme diye bir şey yok. Etkinlik kartı alırsanız tüm ödülleri alırsınız almazsanız ücretsiz hediyeleri alabilirsiniz.

Tekrar alınabilir ödüller derken biraz bahsedebilir misin?

Dostum bir sorum daha var şuanda 47 deyim ve 1600 sembolum var 3 hafta icerisinde akaliyi alabiliyor muyum yoksa ödüller bitiyor mu

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı