Feederlerla nasıl başa çıkabilirim?

Bu oyun için demiyorum. Bot 27 kere ölmüş. Zaten kaybedersiniz. Ama kendini geliştirmeye bak. Mesela oyun yarım saat sürmüş ama sadece 147 farm yapabilmişsin. Sürekli baskın atmaya çalıştın pek farm yapamadın diyelim 4 kill 6 asist yapmışsın. 31'de 10 katkın var %32. Yarım saatte sadece 2 eşya bitirebilmişsin. Yükselebilmek için bunlar yetmez. Daha iyi oynaman lazım. Yoksa daha yukarı çıkamazsın.

Ya da direkt olarak oyunu silebilirsin (recommended)
Kanki valla sil yükleyi 6-7 defa yaptım bırakamıyorum arkadaşlar da var :D
Bu oyun için demiyorum. Bot 27 kere ölmüş. Zaten kaybedersiniz. Ama kendini geliştirmeye bak. Mesela oyun yarım saat sürmüş ama sadece 147 farm yapabilmişsin. Sürekli baskın atmaya çalıştın pek farm yapamadın diyelim 4 kill 6 asist yapmışsın. 31'de 10 katkın var %32. Yarım saatte sadece 2 eşya bitirebilmişsin. Yükselebilmek için bunlar yetmez. Daha iyi oynaman lazım. Yoksa daha yukarı çıkamazsın.
Dostum jungle'yim gördüğün gibi adamlara baskı kurmasaydım bunlar daha fazla feedlemiş olacaktı öyle eskisi gibi git farm yap orman dön muhabbeti yok artık oyunda...

1. Lol'e sağ tıklıyorsunuz 2.Dosya konumunu aç diyorsunuz 3. İki defa Alt+Geri yön ok tuşuna basıyorsunuz 4. Ve son işlemimizde Shift+Delete tuşlarına basıyorsunuz sonra enterlayıp kurtuluyorsunuz. :)

EUW de çok kanser bir sunucu son zamanlarda. Geçmeden önce ben de öyle düşünsem de geçtikten sonra tek fark aile fertleri sol altta uçuşmuyor o kadar.
bu kesinlikle doğru. EUW'de Nami'ye 1 tane ping attım diye afk kalmıştı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı