Felsefe veya tarih kanalı açmak

Iskenderun

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Iskenderun
Bir yanım Portal gibi YouTube kanalı aç, bir yanım Yusuf Kayaalp gibi tarih kanalı aç diyor.

Çok kararsızım. Aslında ikisini de yapmayı çok istiyorum ama birini seçmem gerek.

Parasında değilim. Sadece az çok bir kitlem olsun istiyorum ve bu konulara meraklıyım.

Sizce hangisini tercih edeyim?

Yusuf Kayaalp gibi kanal açarsam, siyaset dışı video yapacağım. Mesela "Donald Trump, Amerika'ya ne kattı?" veya "Amerika Tarihi?" veya "1960 Türkiye darbesi" gibi videolar.

Yanıtlarınızı bekliyorum.

Bir yanım Portal gibi YouTube kanalı aç, bir yanım Yusuf Kayaalp gibi tarih kanalı aç diyor.

Çok kararsızım. Aslında ikisini de yapmayı çok istiyorum ama birini seçmem gerek.

Parasında değilim. Sadece az çok bir kitlem olsun istiyorum ve bu konulara meraklıyım.

Yusuf kayaalp gibi kanal açarsam, siyaset dışı video yapacağım. Mesela "donald trump, Amerika'ya ne kattı?" veya "Amerika tarihi?" veya "1960 Türkiye darbesi" gibi videolar.

Yusuf Kayaalp'e hep silivri soğuktur dediler. En sonunda sözde cumhurbaşkanına hakaretten dava açıldı. Bence de siyasete girmeyin.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yusuf Kayaalp gibi kanal açarsam, siyaset dışı video yapacağım. Mesela "Donald Trump, Amerika'ya ne kattı?" veya "Amerika Tarihi?" veya "1960 Türkiye darbesi" gibi videolar.

Hocam açarsanız haber verin, ilk aboneniz ben olacağım.

Hocam siyasete de girin tarihle harmanlayın felsefe yapın. Yapıcı eleştiriye kimse bir şey demiyor. Bakınız Muharrem İnce'ye Erdoğan "hakaretten" hiç dava açmış mı? Ama diğerleri ağız dolusu hakaret ettiği için davalardan kurtulamıyor. Olması gerektiği gibi seviyeyi koruyarak, edebinizi takınarak eleştirilerinizi yaparsanız kimse size bir şey söyleyemez.

Animasyon yapmayı biliyorsan Yusuf Kayaalp gibi açabilirsin. Ama videolar ve resimler üzerinden gitmek istiyorsan ruhi çenet gibi başlatıp sonrasında geliştirebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı