Fen lisesi istiyorum

Öyle olmuyor biliyorum calisicagim hocam😉

Onu bende biliyorum ben program falan istedim ondan sonra kendimi nasıl kontrol etmeliyim dolaylı yoldan anlatmaya çalıştım bir daha okuyun isterseniz:-|

Hocam int yok bugün çarşıya gidip Hocalara Geldik çıkartmayı düşünüyorum 😉

Temel olarak 5 ve 6 sağlam ama 7 sınıf bilgim %30 düzeltmeyi kafama koydum 😉

Hocam internet gerçekten önemli ama zorunlu değil tabii ki 7.sınıfı vallahi düzeltebilirsin bazı 7.sınıf konuları 8 dede var ama çok değil başka bir önerim var o da şuandan günlük en az 90 100 soru çözmeye başla hatta 200'e falan çıkarabilirsen mükemmel olur ben 8'e kadar hayatımda hiç kaynak bitirmemiştim ama şu an bir sürü kaynağım var günlük 180 200 soru çözüyorum ve yeterli oluyor gerçekten öyle 500 600'e gerek yok ha bunu eğer şimdiden kendini hazırlarsan sen 300 350'ye çıkarabilirsin soru sayını.

Bunu MEB'in verdiği tabletten 😉 bir de forum olayı şöyle kitapin kapağını bile acmamistim daha dün başladım çalışmaya.😉

Bunu MEB'in verdiği tabletten 😉 bir de forum olayı şöyle kitapin kapağını bile acmamistim daha dün başladım çalışmaya.😉

Benim yaptığım yorumu saniyesinde cevaplaman demek sen ders yerine forumlarda takılıyorsun demek ve gerçekten istiyorsan sabah akşam değil günde 1 saat akşam derslerin bitince forumlarda gez istediğini yap ayrıca MEB size tableti forumlarda gezin diye vermiyor

Hocam internet gerçekten önemli ama zorunlu değil tabii ki 7.sınıfı vallahi düzeltebilirsin bazı 7.sınıf konuları 8 dede var ama çok değil başka bir önerim var o da şuandan günlük en az 90 100 soru çözmeye başla hatta 200'e falan çıkarabilirsen mükemmel olur ben 8'e kadar hayatımda hiç kaynak bitirmemiştim ama şu an bir sürü kaynağım var günlük 180 200 soru çözüyorum ve yeterli oluyor gerçekten öyle 500 600'e gerek yok ha bunu eğer şimdiden kendini hazırlarsan sen 300 350'ye çıkarabilirsin soru sayını.
Cikarcam hocam başladım program ayarladım yavaş yavaş arttırmayı düşünüyorum 😉🙃
Benim yaptığım yorumu saniyesinde cevaplaman demek sen ders yerine forumlarda takılıyorsun demek ve gerçekten istiyorsan sabah akşam değil günde 1 saat akşam derslerin bitince forumlarda gez istediğini yapmalısın ayrıca MEB size tableti forumlarda gezin diye vermiyor
Derse girmiyor dostum zooma girmiyor 🙃😉

Benim yaptığım yorumu saniyesinde cevaplaman demek sen ders yerine forumlarda takılıyorsun demek ve gerçekten istiyorsan sabah akşam değil günde 1 saat akşam derslerin bitince forumlarda gez istediğini yap ayrıca MEB size tableti forumlarda gezin diye vermiyor
o zaman test çöz
Şimdiye kadarki yapı acmadim hicbirsey bilmediğim için şimdi çalışmaya karar verdim dünden beri çözuyorum 😉

Yeni konular

Geri
Yukarı