Fen lisesi istiyorum

Tamamdir hocam. Bir şey daha soracağım 8 7E göre zormu.

Hocam 8 7'ye göre tabii ki zor ama o kadar abartılacak bir şey yok matematik harici dersleri eğer temelin falan iyiyse yapabilirsin matematikte yeni nesil sorulara alışkın olman ben alışkın olmadığım için 6 ayda falan düzelttim eğer zorlanmak istemiyorsan size önerim yaz tatilinde ve şu an matematikten yeni nesil sorulara kendinizi alıştırın ve yaz tatilinde konuları YouTube'den falan dinleyebilirsiniz ben bütün derslerin ilk ünitelerini yazın dinlemiştim hatta tembellik etmeyip diğer üniteleride dinleyebilirdim ama dinlememiştim ha çok zararı olmadı ama kolaylık sağlardı kimisi yazın 8.sınıfı bitiriyor dershaneye falan gidip ve Full soru çözüp tekrar yapıyor ben bunu okula başladıktan sonra öğrendim bilseydim muhtemelen ben de yapabilirdim.

Vallahi paşam ben de yarın milyarder olmak istiyorum. Öyle olmak istiyorum diyerek olunsa keşke.
Öyle olmuyor biliyorum calisicagim hocam😉

Onu bende biliyorum ben program falan istedim ondan sonra kendimi nasıl kontrol etmeliyim dolaylı yoldan anlatmaya çalıştım bir daha okuyun isterseniz:-|
Hocam 8 7'ye göre tabii ki zor ama o kadar abartılacak bir şey yok matematik harici dersleri eğer temelin falan iyiyse yapabilirsin matematikte yeni nesil sorulara alışkın olman ben alışkın olmadığım için 6 ayda falan düzelttim eğer zorlanmak istemiyorsan size önerim yaz tatilinde ve şu an matematikten yeni nesil sorulara kendinizi alıştırın ve yaz tatilinde konuları YouTube'den falan dinleyebilirsiniz ben bütün derslerin ilk ünitelerini yazın dinlemiştim hatta tembellik etmeyip diğer üniteleride dinleyebilirdim ama dinlememiştim ha çok zararı olmadı ama kolaylık sağlardı kimisi yazın 8.sınıfı bitiriyor dershaneye falan gidip ve Full soru çözüp tekrar yapıyor ben bunu okula başladıktan sonra öğrendim bilseydim muhtemelen ben de yapabilirdim.

Hocam int yok bugün çarşıya gidip Hocalara Geldik çıkartmayı düşünüyorum 😉
Temel olarak 5 ve 6 sağlam ama 7 sınıf bilgim %30 düzeltmeyi kafama koydum 😉

7. sinifim Fen Lisesi istiyorum. Fosforcu değilim ama fosforlu kalemi cidden çok seviyorum yeni nesil matematikte zorlanıyorum ve evde internet bağlı değil neredeyse hiçbir canlı derse giremedim 6. sinifta çok güzel geçti 5. sinifta okulda 1.ciydim ve şu anda neredeyse okul hayatım kaydı. İFL istiyorum ya da Bornova Fen ya da Ödemiş Fen hedefim 460-490-470 istiyorum tüm sınavlardan 90+ aldım şimdiye kadar ve 8'e gectigimde yaz tatilinde ne yapmalıyım yazarsanız sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim herkesi bekliyoruz 🙂
eğer gerçekten istiyorsan forumlara bakma ders çalış ayrıca istiyorsan bu yazıyı yazacağın zamanı derslerine harcamalısın ve internetin yoksa bunu nasıl yazıyorsun

7. sinifim fen lisesi istiyorum. Fosforcu değilim ama fosforlu kalemi cidden çok seviyorum yeni nesil matematikte zorlanıyorum ve evde internet bağlı değil neredeyse hiçbir canlı derse giremedim 6. sinifta çok güzel geçti 5. sinifta okulda 1.ciydim ve şu anda neredeyse okul hayatım kaydı. İfl istiyorum ya da bornova fen ya da ödemiş fen hedefim 460-490-470 istiyorum tüm sınavlardan 90+ aldım şimdiye kadar ve 8'e gectigimde yaz tatilinde ne yapmalıyım yazarsanız sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim herkesi bekliyoruz 🙂

Anladığım kadarıyla başarılı bir öğrencisin başarının devamını dilerim. Konuya dönersek her gün düzenli çalışırsan bu işi başarman çok kolay, Online eğitim saatlerinde sende konuları kendin çalışmayı dene diyeceğim fakat ne kadar faydası olur bilmem. Altyapını iyi tut tüm konularda, köklüler benim iyi değildi 8 de 9'a geçtim köklü çözemiyorum mesela. Sana tek diyeceğim sınava girerken stres yapma ben fen lisesine stres yüzünden kaybettim...

eğer gerçekten istiyorsan forumlara bakma ders çalış ayrıca istiyorsan bu yazıyı yazacağın zamanı derslerine harcamalısın ve internetin yoksa bunu nasıl yazıyorsun
Bunu MEB'in verdiği tabletten 😉 bide forum olayı şöyle kitapin kapağını bile acmamistim daha dün başladım çalışmaya.😉🙃

Anladığım kadarıyla başarılı bir öğrencisin başarının devamını dilerim. Konuya dönersek her gün düzenli çalışırsan bu işi başarman çok kolay, Online eğitim saatlerinde sende konuları kendin çalışmayı dene diyeceğim fakat ne kadar faydası olur bilmem. Altyapını iyi tut tüm konularda, köklüler benim iyi değildi 8 de 9'a geçtim köklü çözemiyorum mesela. Sana tek diyeceğim sınava girerken stres yapma ben fen lisesine stres yüzünden kaybettim...
Evet hocam ayıptır söylemesi bı tık yuksek ortalamam çalışmaya başladım hocam sayenizde destek oluyorsunuz bazı kendini bilmezler kahkaha atmış ama ben takmıyorum şahsen sizinde başarılarınızin devamını bekliyorum fen lisesini kacirmissiniz olabilir ama iyi bir doktoor olursunuz umarım çok mutlu oluyorum sizin gibi insanlar yazınca 🙃😉

Geri
Yukarı