Fenerbahçe 1 - 2 Dinamo Kiev

Ayrıca Fenerbahçe taraftarları çok saçma şeyler diyor. Burada söyleyemeyeceğim şeyler var, hala İsmail Kartal falan diyorlar. Jorge Jesus gayet iyi bir maç çıkardı, bu takım bu kadar dakika Dinamo Kiev gibi her sene Şampiyonlar Ligi'ne giden takıma 10 kişi dayanıyorsa, o takım iyidir. İyi ama bir eksik var, golcü yok. Kırmızı karta kadar en az 2-3 gol atmalıydı takım. Lucescu bile inanmıyordu kazanabileceğine, Kiev oyuncuları berbattı.

En az Fenerbahçe kadar Kiev'de hazırdı dostum. Oynadıkları hazırlık maçlarının haddi hesabı yok.
Ucuza inanılmaz yetenek bulur muyum fikrinden vazgeçilmeden çözülmeyecek bence bu olaylar. -Gitmesini istemem ama- Ali Koç geldi geleli 50 transfer yapıldıysa 3'ü 5'i adam gibi işledi. Diğerleri yokluk hissetmiyor sadece.

Ayrıca ne kadar oynadılar hazırlık maçı? Biz 38 adet sadece lig maçı yaptık diğer organizasyonlar hariç. Psikolojisi var bu işin.

Kiev'i yensek bile başarı değildi, en az 2-3 fark atılmalıydı.

Kiev'i çok iyi biliyorum dostum, şu an Konyaspor olsa 4 atmıştı; JJ'de suç yok ki, adam dandikler topluluğuna ne yapsın? Gayet iyi TD. İsmaille ancak Konferans'ta play-off oynarsın.
Ayrıca,
Galatasaray'a da yazıklar olsun ki olması gereken yerde yok.
Beşiktaş sana da yazıklar olsun ki 40 yılda bir başarın var.
Trabzon sana da yazıklar olsun ki UCL PO oynayacağını bilmene rağmen hiçbir yol katedemedin.
Ayrıca Fenerbahçe taraftarları çok saçma şeyler diyor. Burada söyleyemeyeceğim şeyler var, hala İsmail Kartal falan diyorlar. Jorge Jesus gayet iyi bir maç çıkardı, bu takım bu kadar dakika Dinamo Kiev gibi her sene Şampiyonlar Ligi'ne giden takıma 10 kişi dayanıyorsa, o takım iyidir. İyi ama bir eksik var, golcü yok. Kırmızı karta kadar en az 2-3 gol atmalıydı takım. Lucescu bile inanmıyordu kazanabileceğine, Kiev oyuncuları berbattı.

En az Fenerbahçe kadar Kiev'de hazırdı dostum. Oynadıkları hazırlık maçlarının haddi hesabı yok.

Geri
Yukarı