Fenerbahçe 1 - 2 Dinamo Kiev

Umarım gerçek değildir söyledikleriniz. Ortada savaş durumu var, ama Rusya ama Ukrayna kimin haklı olduğu önemsiz. Giden masum canlar, en kötüsü de masum bebekler, çocuklar var. Yapmayın, futbolu, siyaseti, gerçek hayatı savaşa katmayın. Çok üzücü ya insanımızı böyle düşünmesi. Ne kadar tahrik ederse etsin bu yapılmaz..

Ben bir koyu bir Beşiktaşlı olarak maçı seyrettim maç fenerbahçendi ama hakem 1. golü vermedi faul dedi hiçbir şey yoktu samuel hiç koşmadı Serdar dursunu 70 dakikada oyuna alıyorsun al ilk 11e oynasın :( ama yine de ayağızına sağlık Fenerbahçe Avrupa liginde başarılar dilerim...

Umarım gerçek değildir söyledikleriniz. Ortada savaş durumu var, ama Rusya ama Ukrayna kimin haklı olduğu önemsiz. Giden masum canlar, en kötüsü de masum bebekler, çocuklar var. Yapmayın, futbolu, siyaseti, gerçek hayatı savaşa katmayın. Çok üzücü ya insanımızı böyle düşünmesi. Ne kadar tahrik ederse etsin bu yapılmaz..
Kocaman bir (!) işareti var.

Ben bir koyu bir Beşiktaşlı olarak maçı seyrettim maç fenerbahçendi ama hakem 1. golü vermedi faul dedi hiçbir şey yoktu samuel hiç koşmadı Serdar dursunu 70 dakikada oyuna alıyorsun al ilk 11e oynasın :( ama yine de ayağızına sağlık Fenerbahçe Avrupa liginde başarılar dilerim...
Buz gibi goldü o pozisyon.

FB kulübün önüne bir saksı alsa onu bile çok büyütüp över. Fakat gerçekler ortaya çıkınca dünkü maç gibi, kıyamet kopmuş gibi üzülüyor.

Türk futbolu o kadar gerçeklikten uzak ki dünkü insanlık dışı tezahürata kadar geldi olaylar. Utandım ya Ukrayna Azerbaycan gibi ülkeler tek dostumuz olabilir.

FB kulübün önüne bir saksı alsa onu bile çok büyütüp över. Fakat gerçekler ortaya çıkınca dünkü maç gibi, kıyamet kopmuş gibi üzülüyor.

Türk futbolu o kadar gerçeklikten uzak ki dünkü insanlık dışı tezahürata kadar geldi olaylar. Utandım ya Ukrayna Azerbaycan gibi ülkeler tek dostumuz olabilir.
Futbolcu gol attıktan sonra tribünleri dolanıp yaptığı tahrik edici hareketten sonra millet çıldırdı. Bir de bunların üstüne hakem kararları da eklenince insanlar Putin tezahüratı yaptı. Ve bun da haklılar. Kimse kusura bakamsın. Kiev takımı da hep bir acındırma hep bir mağdur rolü.

Ayrıca ülkelerin dostu olmaz. Çıkarları vardır. Dostluk bakımın dan Azerbaycan olabilir. O da kardeş ülke olduğu için.

Son düzenleme:
Dün olan hırs ve üzüntüyle her şey İsmail'in suçu yazmışım :D. Aslında kaybetmemizin en büyük nedenlerinden biri İsmail. Ama sen rakibi ilk 30 dakika baskıya boğ, golün iptal edilsin frikiğin direkten dönsün vb. biraz şans ve bitiricilik de lazım. İsmail'e kızmamak gerekiyor, henüz 23 yaşında ve Şampiyonlar Ligi deneyimi yok. Bu kadar deneyimsizken defansta üstüne çok yük biniyor. Aslında takımın çoğu oyuncusunun deneyimi yok. Kaybetmemizin en büyük etkenlerinden biri bu. Ama tek etken bu değil, takımda gerçekten bitiricilik yok. Ayrıca oyuncu yuhalamak vb. vb. aşırı saçma gerçekten. Valencia'yı yuhalamamamamız gerekiyordu, nasıl İsmail'i alkışladığımız gibi onu da verdiği çabadan dolayı alkışlamamız gerekirdi. Böyle yapmanın kimseye faydası yok, hem oyuncunun hem de oyuncuların moralini altüst eder.Eğer Jesus Avrupa Ligi'ni kafasına takarsa ben bu kadronun bir kaç takviye ile (sol bek, santrafor, yedek kaleci) iyi yerlere geleceğini düşünüyorum. Eğer inanılmaz zor bir kura çekmezsek çeyrek finale kadar oynayabileceğimizi düşünüyorum.

Evet daha henüz 2 resmi maç oynanmışken millet oraya buraya sallamaya başlamış 😀. Henüz 2 resmi maç oynandı daha lig başlamadı evet üzgünüz ama oraya buraya sallamak yerine hatalıydık kötü oynadık denilebilir. Valencia ve Joshua King'in performansları evet hoş değildi ve takıma bir forvetin ihtiyaç olduğunu düşünüyorum. İsmail oyunu kötüye çevirtti denilebilir ancak bugün takım olarak etkisiz oynadık. Kiev ise tam oynaması gerektiği gibi oynadı. Ancak daha henüz 2 maç oynanmışken herkes bu senede birşey olmayacak hissine kapılmış. Tezahüratlar için ise bir Fenerbahçe'li olarak ben utandım.

Dün olan hırs ve üzüntüyle her şey İsmail'in suçu yazmışım :D. Aslında kaybetmemizin en büyük nedenlerinden biri İsmail. Ama sen rakibi ilk 30 dakika baskıya boğ, golün iptal edilsin frikiğin direkten dönsün vb. biraz şans ve bitiricilik de lazım. İsmail'e kızmamak gerekiyor, henüz 23 yaşında ve şampiyonlar ligi deneyimi yok. Bu kadar deneyimsizken defansta üstüne çok yük biniyor. Aslında takımın çoğu oyuncusunun deneyimi yok. Kaybetmemizin en büyük etkenlerinden biri bu. Ama tek etken bu değil, takımda gerçekten bitiricilik yok. Ayrıca oyuncu yuhalamak vb. vb. Aşırı saçma gerçekten. Valencia'yı yuhalamamamamız gerekiyordu, nasıl İsmail'i alkışladığımız gibi onu da verdiği çabadan dolayı alkışlamamız gerekirdi. Böyle yapmanın kimseye faydası yok, hem oyuncunun hem de oyuncuların moralini altüst eder. Eğer jesus Avrupa Ligi'ni kafasına takarsa ben bu kadronun birkaç takviye ile (sol bek, santrafor, yedek kaleci) iyi yerlere geleceğini düşünüyorum. Eğer inanılmaz zor bir kura çekmezsek çeyrek finale kadar oynayabileceğimizi düşünüyorum.

30 değil 50 dakika ön de baskı yaptı takım. Rakibin bir şutu bile yoktu. Süper Lig de bu baskıya bu kadar dayancak takım yok.

Geri
Yukarı