Fenerbahçe 3 - 2 Trabzonspor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Fenerli futbolcular Trabzonlu taraftarı dövdü diye dalga geçen fenerlilere sesleniyorum, eğer aynı olay ankaragücü, bursaspor, Adana demirspor bu takımlardan birinde olsaydı şu anda osayi ve batshuayi yaşamıyordu, Trabzonspor taraftarı zaten çok öyle holigan değil bu üç takımın taraftarı o 2 futbolcuyu yaşatmazdı Allah çarpsın.

Ankaragücü, bursaspor ve Adana demirspor böyle bir şey yapmazdı. Sahaya atlayıp futbolculara saldırmak nedir?

Hocam bıçak tam olarak nerede?
1710709510600.png

Bileğine saklamış gördüğünüz gibi hocam. sonra Osayi yatırınca yere düşüyor bileğinden.

Yapmazdı ama korktuğu için değil, şerefli taraftarlar olduğu için yapmazdı, isteseler osayi batshuayiyi ciddi anlamda sahaya inip döve döve darp ederdi.

Bende onu kastettim hocam.

Fenerli futbolcular Trabzonlu taraftarı dövdü diye dalga geçen fenerlilere sesleniyorum, eğer aynı olay Ankaragücü, Bursaspor, Adana demirspor bu takımlardan birinde olsaydı şu anda Osayi ve Batshuayi yaşamıyordu, Trabzonspor taraftarı zaten çok öyle holigan değil bu üç takımın taraftarı o 2 futbolcuyu yaşatmazdı Allah çarpsın.
GI5ho9MXEAAAsc-.jpeg

Baska hangi macta taraftar korner diregiyle futbolcu kovalamis?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı