Fenerbahçe 3 - 2 Trabzonspor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Tuncay Kantarcı

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
FBI ajanı
Bugün oynanan maç hakkında ne düşünüyorsunuz?

Fenerbahçe'nin 12. oyuncusu olan Halil Umut Meler'i tebrik ediyorum. Fenerbahçe için az çabalamadı.

1710707802010.png 1710707853889.png

Trabzonspor kadar kötü takım tanımadım. Luvakovic sakatlanıyor tedavi sırasında yabancı madde atılıyor. İsmail Kartal'a şişe atılıyor yaralanıyor. Maç sonu direği çıkarıp Mert Müldüre savuruyor. Küfürler normal ama bunlar gerçekten ayıp.

Halil Umut Meler'in Fenerbahçe adına yönettiği en iyi maçtı, normalde kırmızı yerdik yemedik kötü davranası gelmedi. Fenerbahçe oyuncularına yabancı madde atılırken diğer takımlar sorun etmiyor ama kendisine bıçak çıkaran kişiye atlayan Osayi'ye ceza diyorlar. Süperligin gerçekliği kaldı mı?

Hafta ici surekli tehdit et, sampiyonu ben belirlerim de, Galatasaray'a 5-1 yat hicbir sey deme, Fenerbahce macini savas gibi goster ondan sonra oyuncular sunu yapti bunu yapti. Yahu adam korner diregini sokup gelmis o sivri ucunu birine saplasa ne olacak? Bu kadar tarafli olmayin ya. Su macin dakika 50'de bitirilimesi lazimdi. Dakika 1'de tahrik edecek ne yapti bu takim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı