Fenerbahçe 3 - 2 Trabzonspor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben sadece gördüğümü söylüyorum. Dediğim gibi her iki tarafta gereken cezayı almalı. 2 futbolcunuzun taraftara ve görevliye saldırması doğru mu sence? Haklı olsalar bile haksız duruma düşüyorlar. Trabzonspor taraftarları sahaya girdikleri vakit oradan çıkmaları gerekirdi. Madem ki haklı konumdasın, taraftar sana saldırıyor, ne diye sen karşılık olarak adamlara saldırıyorsun? Ne farkın kalıyor onlardan?

Taraftar saldiriyor, futbolcu kendini koruyor anlamadigin sey bu. Ayni sey Galatasaray'a olsa bugun ayni aciklamayi yapmayacagindan adim gibi eminim. Once insan olun.

Ben sadece gördüğümü söylüyorum. Dediğim gibi her iki tarafta gereken cezayı almalı. 2 futbolcunuzun taraftara ve görevliye saldırması doğru mu sence? Haklı olsalar bile haksız duruma düşüyorlar. Trabzonspor taraftarları sahaya girdikleri vakit oradan çıkmaları gerekirdi. Madem ki haklı konumdasın, taraftar sana saldırıyor, ne diye sen karşılık olarak adamlara saldırıyorsun? Ne farkın kalıyor onlardan?
Fenerbahçeye hangi gerekçe ile ceza verilecek? İşiniz gücünüz algı.

Kimse ceza almıyor kardeşim. Aynı şey vaktinde yine yaşandı. O gün gerekli yaptırımlar uygulanmadığı için bugün bu oldu. Bu maçta da mı Fenerbahçe’nin suçu vardı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Birisi senin üstüne veya ailenden birisine doğru bıçakla koşsa nasılsa ceza alacak diye tepkisiz mi kalırsın yoksa karşılık verir misin? Sadece lafı uzatmadan buna cevap ver lütfen?
Evet müdahale ederim - hayır müdahale etmem. Tek istediğim bu.

İnatla demek istediğim şeyi anlamıyorsun da anlamıyorsun. Holigan bir Fenerbahçelinin tekisin.
Böyle bir maçta bile tuttuğun takıma bir şeyler nemalandırmak için uğraşıp şu yorumu yapman bayağı talihsiz olmuş.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı